تاریخ 1396/01/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرويس ورزشي

اجراي ورزش باستاني در مهديشهر

با حضور دکتر همتي

سرويس ورزشي:

مراسم جشن ميلاد نور به مناسبت ولادت حضرت علي(ع) و گراميداشت روز پدر با حضور دکتر همتي نماينده مردم در مجلس شوراي اسلامي.دکتر ارگي فرماندار شهرستان مهديشهر، مهندس رضوي مدير کل کميته امداد استان سمنان، اعضاي شوراي شهر، مديران دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان، روساي هيات‌هاي ورزشي و مردم ولايت‌مدار و ورزش دوست شهرستان مهديشهر در سالن سينما فجر برگزار گرديد. در اين برنامه مولودي‌خواني و اجراي ورزش باستاني توسط ورزشکاران پهلواني و زورخانه‌اي اجرا گرديد و به شرکت‌کنندگان که نام علي داشتند، جوايزي اهدا گرديد. اين مراسم با مشارکت هيات ورزش‌هاي پهلواني و اداره ورزش و جوانان شهرستان مهديشهر برگزار گرديد.

مدير ورزش سازماني سپاه سمنان:

سالن تيراندازي بادي و جنگي

در سمنان افتتاح مي‌شود

سرويس ورزشي:

مدير ورزش سازماني سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان گفت: سالن تيراندازي بادي و جنگي در مراحل تکميل پاياني است و از نخستين سالن‌هاي تيراندازي در اين استان محسوب مي‌شود.

به نقل از روابط عمومي سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان، علي طالبي در تشريح ظرفيت‌هاي مجموعه ورزشي شهداي بسيج سمنان اظهار داشت: مجموعه ورزشي شهداي بسيج بستري مناسب براي شکوفايي و به ثمر رساندن استعدادهاي ورزشي نوجوانان و جوانان استان سمنان و مجموعه مستقلي زير نظر تربيت‌بدني سپاه قائم آل محمد(عج) بوده که از سال 87 سالن‌هاي ورزشي اين مجموعه مورد بهره‌برداري قرار گرفته است.

وي افزود: اين مجموعه داراي چندين سالن ورزشي از قبيل سالن‌هاي کشتي، جودو، بدن‌سازي، فوتسال، واليبال، زمين چمن مصنوعي و در محوطه مجموعه لوازم ورزشي پارکي است؛ همچنين مشتمل بر زمين چمن طبيعي که در اطراف آن با توجه به پيست دووميداني طراحي شده و آماده همکاري با ورزشکاران رشته پرتاب ديسک، وودبال و... است.

مدير ورزش سازماني سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با بيان اينکه بيشترين استفاده‌کنندگان از اين مجموعه بسيجيان، سازمان‌ها، پاسداران به همراه خانواده‌هايشان هستند، خاطرنشان کرد: کلاس‌هاي استعداديابي، دفاع شخصي، صبحگاه ورزشي در طول ايام هفته در اين مجموعه ورزشي برگزار مي‌شود.

طالبي گفت: از مهم‌ترين ويژگي سالن‌هاي ورزشي اين مجموعه استفاده از تشک استاندارد و مناسب، بهره‌برداري از نور و فضاي مفرح و داراي سيستم گرمايشي و سرمايشي به‌روز است.

وي عنوان کرد: مجموعه تربيت‌بدني بسيج و سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان طرح سالن تيراندازي بادي و جنگي در مراحل تکميل پاياني است که از نخستين سالن‌هاي تيراندازي بادي و جنگي در استان محسوب مي‌شود.

مدير ورزش سازماني سپاه قائم آل محمد(عج) استان سمنان با اشاره به اينکه رويکرد خدمات‌رساني به عموم مردم از مهم‌ترين اهداف مجموعه سپاه و بسيج است، بيان کرد: اين مجموعه در سال‌هاي گذشته ميزباني چندين دوره مسابقات کشوري را در رشته‌هاي فوتسال، واليبال، پينگ‌پنگ، دووميداني، دفاع شخصي و ورزش‌هاي رزمي و... انجام داده است.

طالبي عنوان کرد:‌ بالغ‌بر 50 سانس در هفته و هر سانس به طور ميانگين 25 نفر از مجموعه ورزشي شهداي بسيج استفاده مي‌کنند و اين مجموعه ورزشي در ايام هفته از ساعت 9 تا 23 آمادگي پذيرش تيم‌هاي ورزشي در رشته‌هاي مختلف است.

وي خاطرنشان کرد: نهادها، ارگان‌ها، مدارس و مربيان و مدرسان رشته‌هاي ورزشي مي‌توانند به مجموعه ورزشي شهداي بسيج به آدرس سمنان، بلوار بسيج، جنب استانداري سمنان مراجعه و يا با شماره 21422162 جهت عقد قرارداد تماس حاصل کنند.

قرعه‌کشي رقابتهاي بسکتبال دانشجويان آسيا

همگروهي دانشجويان ايران با فيليپين، چين، اندونزي، مالزي، مغلوستان.

تيم ايران با قرار گرفتن در گروه اول مسابقات بسکتبال 3*3 دانشجويان آسيا با تيم هاي فيليپين،چين2، اندونزي، مالزي2 و مغلوستان مسابقه خواهد داد.

به گزارش روابط عمومي‌فدراسيون ملي ورزشهاي دانشگاهي، طي مراسمي‌قرعه کشي سومين دوره مسابقات قهرماني بسکتبال 3*3 دانشجويان آسيا در مالزي برگزار و تيم ايران در گروه اول قرار گرفت. در اين رقابتها 11 تيم حاضر هستند که تيم ايران در گروه اول با تيم هاي فيليپين،چين2 ،اندونزي، مالزي2 و مغلوستان در دور مقدماتي به رقابت مي‌پردازد.

گروه بندي کامل اين رقابتها به اين شرح است :

گروه :A فيليپين- چين 2- اندونزي – مالزي 2 – مغولستا

ن - ايران

گروه B: مالزي 1- چين 1 - نپال – تايلند – ماکائو

اين رقابتها از امروز به ميزباني مالزي آغاز مي‌شود که تيم دانشجويان کشورمان فردا در اولين ديدار ساعت 13:30:00به وقت محلي به مصاف فيليپين و در دومين بازي ساعت 15:45 مقابل تيم چين قرار مي‌گيرد .

لازم به ذکر است قهرمان اين رقابتها جواز حضور در ليگ جهاني را به دست مي‌آورد. سومين دوره مسابقات بسکتبال 3*3 دانشجويان آسيا از 23 لغايت 27 فروردين در کشور مالزي شهر نيلاي برگزار مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان