تاریخ 1396/01/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دادستان کل کشور : اگر داوطلبان انتخابات پرونده اي داشته باشند در روند بررسي صلاحيت آنها تاثير مي‌گذارد

تهران - ايرنا - دادستان کل کشور گفت: اگر داوطلبان انتخابات رياست جمهوري و شوراها پرونده‌اي داشته باشند، قطعا و مسلما آن پرونده‌ها به مراکز نظارتي و اجرايي ابلاغ مي‌شود و در روند بررسي صلاحيت‌ها تاثير مي‌گذارد.

به گزارش خبرنگار سياسي ايرنا، حجت الاسلام و المسلمين محمدجعفر منتظري روز چهارشنبه در جريان بازديد از ستاد انتخابات کشور در جمع خبرنگاران درباره فعاليت ستاد پيشگيري از تخلفات انتخاباتي افزود: اين ستاد که در تهران و استان ها فعال است ، فضاي مجازي و حقيقي را رصد مي کند، اميدواريم تخلفي در انتخابات انجام نشود و اگر انجام شود با آن برخورد مي کنيم.

وي در پاسخ به اين سوال که داوطلبان انتخابات در صورتي که پرونده اي داشته باشند چه تاثيري در روند بررسي صلاحيت آنها مي گذارد، تصريح کرد: اگر داوطلبان انتخابات رياست جمهوري و شوراها پرونده‌اي داشته باشند، قطعا و مسلما آن پرونده‌ها به مراکز نظارتي و اجرايي ابلاغ مي‌شود و در روند بررسي صلاحيت‌ها تاثير مي‌گذارد.

دادستان کل کشور درباره روند ثبت‌نام انتخابات رياست جمهوري و حضور طيف هاي مختلف مردم براي ثبت‌نام، گفت: فضاي خوب و بانشاطي ايجاد شده و هر کس از هر طيف، ‌جريان از هر شهرستاني براي ثبت‌نام آمده است.

منتظري با بيان اين که استقبال زياد است، ادامه داد: بايد بازار انتخابات رياست جمهوري خيلي داغ باشد البته مشتري زيادي دارد.

وي اظهار کرد: مردم نظام را از خود مي‌دانند و براي همين از ثبت‌نام‌ها استقبال کرده‌اند. در هيچ کجاي دنيا چنين وضعيتي وجود ندارد.

دادستان کل کشور با بيان اين که البته اين وضعيت هم مطلوب نيست که هر کسي ثبت‌نام کند، گفت:برخي رسانه‌ها به ويژه رسانه‌هاي خارجي از اين مسائل سو‌ءاستفاده مي‌کنند.

منتظري اضافه کرد: البته اين نشان از بازبودن فضاي کشور است و مردم نظام را از خود مي‌دانند.

وي به فضاي بانشاطي که ايجاد شده اشاره کرد و گفت: اميدواريم مردم با حضور خود بر اين نشاط بيافزايند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان