تاریخ 1396/01/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مديرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان:
97هزار مسافر نوروزي در مدارس استان سمنان اقامت کردند

سرويس خبر

مديرکل آموزش‌وپرورش سمنان از اقامت بيش از 97 هزار مسافر نوروزي در مدارس اين استان خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رساني و روابط عمومي آموزش و پرورش استان سمنان، محمدرضا جهان اظهار کرد: از بيست و پنجم اسفندماه سال 95 تا پايان تعطيلات نوروزي امسال، 97 هزار و 43 نفر از مسافران نوروزي در مدارس استان سمنان اقامت کردند.

وي اضافه کرد: اين تعداد شامل 20 هزار و 160 خانوار فرهنگي و غيرفرهنگي بودند که در ستادهاي اسکان آموزش‌وپرورش استان سمنان پذيرش شدند.

مديرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان تصريح کرد: از مجموع ظرفيت کلاس‌هاي درس آماده‌شده براي اقامت مسافران نوروزي در اين ايام 145 هزار و 565 نفر روز آن تکميل‌شده و مسافران نوروزي در آن اقامت کردند.

جهان بيان کرد: براي اسکان نوروزي امسال يک هزار و 868 کلاس درس در استان سمنان آماده ‌شده است.

وي اضافه کرد: اين تعداد کلاس‌هاي درس در قالب اماکن اقامتي با درجات ويژه و الف و شامل 260 مدرسه آماده پذيرايي از مسافران نوروزي شدند.

مديرکل آموزش‌وپرورش استان سمنان اضافه کرد: در مجموع بيش از 600 نفر از فرهنگيان استان سمنان کار خدمات‌رساني به مسافران نوروزي را انجام دادند.

مديرکل آموزش و پرورش استان سمنان همچنين گفت: از ابتداي شروع فعاليت ستاداسکان فرهنگيان استان تا پايان تعطيلات نوروزي بيش از 145 هزار و 565 نفر روز مسافر نوروزي در ستادهاي اسکان استان پذيرش شدند.

مديرکل آموزش و پرورش استان سمنان گفت: تاکنون 97 هزار و43 نفردر قالب 20 هزار و160خانوار در ستادهاي اسکان نوروزي آموزش و پرورش استان سمنان اسکان يافته‌اند.

وي افزود: 16پايگاه با هزار و 868 کلاس در قالب 260 مدرسه در سراسر استان جهت اسکان مسافران نوروزي فراهم شده بود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان