تاریخ 1396/01/16 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نشست اعضاي هيأت بازرسي انتخابات استان سمنان و شهرستان‌هاي تابعه مرتبط با ويدئو کنفرانس وزارت کشور

سرويس خبر

هجدهمين جلسه هيأت بازرسي انتخابات استان و شهرستان‌هاي تابعه مرتبط با ويدئو کنفرانس وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي و امور بين‌الملل استانداري سمنان، در اين جلسه خدمت‌گزار رئيس هيأت بازرسي انتخابات کشور دقت و توجه اعضاي هيأت بازرسي را در انجام وظايف محوله مهم برشمرد و پاسخ به موقع و اقدام لازم را پيرامون دستورالعمل ابلاغي از هيأت مرکزي بازرسي انتخابات کشور را امري ضروري دانست.

وي افزود: با عنايت به اهميت انتخابات در کشور و دنياي امروزي لذا رعايت برنامه زمان‌بندي داراي اهميت فراوان مي‌‌باشد.

خدمتگزار تعيين تعداد بازرسين و سربازرسين شعب اخذ راي از اقدامات پيش رو هيأت بازرسي انتخابات کشور برشمرد.

در ادامه فرخي معاون مرکز مديريت عملکرد و امور بازرسي وزارت کشور لزوم درج اسامي و مشخصات اعضاي هيأت بازرسي انتخابات استان‌ها و شهرستان‌هاي تابعه را امري مهم و ضروري دانست.

وي تهيه و تدوين دستورالعمل آموزشي و دستورالعمل مرتبط با انتخاب بازرسين و سربازرسين را از اقدامات هيأت بازرسي انتخابات کشور برشمرد و اظهار اميدواري کرد. در اسرع وقت اين دستورالعمل به استان‌ها ارسال خواهد شد. فرخي برگزاري کارگاه‌هاي آموزشي را از اقداماتي بيان نمود که قرار است در روزهاي آتي براي استان‌ها و شهرستان هاي تابعه توسط هيأت مرکزي بازرسي انتخابات انجام پذيرد.

در ادامه جلسه معينيان مديرکل دفتر مديريت عملکرد، بازرسي و امور حقوقي و رئيس هيأت بازرسي انتخابات استان سمنان يکي از اقدامات هيأت بازرسي انتخابات استان را تشکيل دبيرخانه و تجهيز آن به امکانات لازم و همچنين تقسيم شرح وظايف همکاران اداره کل مديريت عملکرد، بازرسي و امور حقوقي برشمرد.

معينيان با اشاره به برگزاري جلسات مشترک اعضاي هيأت بازرسي انتخابات استان و شهرستان‌هاي تابعه و همچنين جلسات برگزار شده با فرمانداران شهرستان‌هاي تابعه در محل فرمانداري‌ها افزود: در اين جلسات نکات لازم و موارد مهم و مورد نياز در خصوص شناسايي و آموزش بازرسين و سربازرسين، جلسات آموزشي شهرستاني، اجراي دقيق و به موقع بخشنامه و دستورالعمل‌ها، ارائه اخبار و اطلاعات انتخابات به استحضار فرمانداران رسيده است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان