تاریخ 1395/12/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
گشت ارشاد 2 در سينما هلال سمنان

ميثم دهرويه يکي از مديران سينما هلال گفت: بعد از آن که فيلم «خوب بد جلف» با استقبال خوبي همراه بود تصميم گرفتيم اکران بعدي اين سينما را نيز با ژانر کمدي انتخاب کنيم و فيلم گشت ارشاد 2 را از 26 اسفند به مناسبت ايام عيد اکران خواهيم کرد.

دهرويه هم چنين گفت: به زودي فروش اينترنتي اين سينما در دو سايت سمنان تيکت و سينما تيکت آغاز مي‌شود.

وي گفت: از اداره ارشاد شهرستان نيز تشکر مي‌کنم که با مديريت خود باعث اکران فيلم‌هاي زياد و متفاوت هر دو سينما مي‌باشد به طوري که ما در چند وقت اخير هيچ کدام از فيلم‌هاي ديگر سينما سمنان را اکران نکرده‌ايم و اخيرا سينما فرهنگ 4 فيلم را همزمان اکران نمود که ما به احترام مديران اين سينما از اکران تمامي آن فيلم‌ها خود‌داري کرديم و اميدواريم با متفاوت بودن فيلم‌ها مردم هنر دوست سمنان از هر دو سينما استقبال نمايند.

در ادامه به معرفي گشت ارشاد مي‌پردازيم:

گشت ارشاد 2 فيلم سينمايي ايراني ساخته شده در سال 1395 است. اين فيلم به کارگرداني سعيد سهيلي و در ادامه‌ي فيلم گشت ارشاد ساخته شده است.

گشت ارشاد جايي تمام مي‌شود که حسن و عباس با بازي ساعد سهيلي و حميد فرخ‌نژاد به زندان مي‌روند و عطا با بازي پولاد کيميايي تيرخورده و به کما مي‌رود. داستان گشت ارشاد 2 چند سال بعد از اتفاقات قسمت اول رخ مي‌دهد که حسن و عباس از زندان آزاد مي‌شوند و عطا هم از کما بيرون مي‌آيد و گروه قديمي دوباره تشکيل مي‌شوند. عباس و حسن و عطا مدتي نيز دنبال کار مي‌گردند اما موفق نمي‌شوند و تصميم مي‌گيرند مسير گذشته اشان را پيش ببرند و اتفاقات گشت ارشاد 2 از همين‌جا آغاز مي‌شود.

بازيگران

حميد فرخ‌نژاد، پولاد کيميايي، ساعد سهيلي

فيلمنامه: مهدي محمدنژاديان

فيلمبرداري: مسعود سلامي

تدوين: حسن ايوبي

طراح صحنه و لباس: عباس بلوندي


نسخه چاپي ارسال به دوستان