تاریخ 1390/12/08 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دکتر کواکبيان در مراسم افتتاح اولين شعبه موسسه اعتباري توسعه در سمنان;
انتخاب نام شعبه ابريشم متناسب با سابقه تاريخي استان سمنان و جاده ابريشم مي باشد

سمنان- خبرنگار روزنامه  پيام استان سمنان
با حضور دکتر کواکبيان نماينده مردم شهرستان هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلا مي،  مستخدمين حسيني مديرعامل موسسه اعتباري توسعه در  سمنان و جمعي از مسوولان اجرايي استان و اقشار مختلف مردم اولين شعبه موسسه اعتباري توسعه در سمنان با نام شعبه ابريشم سمنان در ميدان امام رضا(ع) سمنان افتتاح و آغاز به کار کرد.
نماينده مردم شهرستان هاي سمنان و مهديشهر در مجلس شوراي اسلا مي در اين مراسم با ابزار خرسندي از گشايش اين موسسه در سمنان گفت: مسوولا ن و دست اندرکاران اين موسسه بايد با ارتقا موسسه به بانک فعاليت اين شعبه را با محوريت مرکز استان يعني سمنان سوق دهند.
کواکبيان با اشاره به سرمايه  200 ميليارد توماني اين موسسه خواستار پيگيري براي ارتقاي موسسه به بانک و همچنين ورود  و جذب  سرمايه گذاران استان براي مشارکت در سهام اين موسسه شد.
وي با اشاره به وجود ظرفيت ها و توانمندي هاي بسيار بالا  در استان و همچنين نام گذاري  اين شعبه به نام ابريشم سمنان گفت: جاده ابريشم جاده تاريخي و کهن اين استان است  که در گذشته هاي دور کشور  چين براي حمل و نقل کالاهاي خود از جمله ابريشم به کشور هاي اروپايي از اين مسير استفاده مي کرده است.
مستخدمين حسيني مديرعامل موسسه اعتباري توسعه سمنان هم در اين آئين  با تقدير از تلا ش هاي دکتر کواکبيان براي پيگيري و اخذ مجوز از بانک مرکزي براي راه اندازي اين موسسه اعتباري گفت:  اين موسسه از اولين موسسه هايي بود که توانست در سال 74 با دريافت مجوز از بانک  مرکزي فعاليت خود را از سال 76 به صورت  رسمي آغاز کند  و در حال حاضر تعداد شعبه هاي آن با افتتاح شعبه ابريشم سمنان به 50 شعبه رسيده است.
وي بانکداري الکترونيکي و بين المللي را 2 محور اصل فعاليت هاي اين موسسه اعلا م  کرد و گفت:در حال حاضر اين موسسه تمام خدمات بانکداري الکترونيکي را به مشتريان خود  ارائه مي کند.
مستخدمين حسيني با بيان اين که اقدامات اساسي براي ارتقا» موسسه به  بانک در حال انجام است اظهار داشت: از ابتداي سال آينده خريد و فروش سهام، خدمات  ليزينگ و ديگر خدمات نيز در اين موسسه انجام مي شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان