تاریخ 1395/11/13 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سوقندي در کنفرانس مطبوعاتي:
اکران فيلم‌هاي فجر در سينما فرهنگ سمنان صورت مي‌گيرد

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان از آغاز سي و پنجمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر از چهاردهم تا بيست و يکم بهمن به مدت هشت روز در استان سمنان خبر داد و گفت: 16 فيلم جشنواره بين‌المللي فيلم فجر در سمنان اکران خواهد شد.

محمدرضا سوقندي با بيان اينکه اکران اين فيلم‌ها تا 22 بهمن ماه ادامه دارد و افزود: اکران فيلم‌هاي سي و پنجمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر در سمنان هم‌زمان با تهران و بدون هيچ تأخيري انجام مي‌شود.

وي از اکران دو فيلم هرکدام در دو نوبت خبر داد و اظهار داشت: قيمت تک فروشي بليت اين جشنواره 10 هزار تومان و بليت بسته هشت تايي هر بليط هشت هزار تومان است.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان رگ خواب، پشت ديوار سکوت، اشنوگل، کارگر ساده نيازمنديم،، شماره 17 سهيلا، آباجان، رهايي از بهشت، خوب بد جلف، يک روز به خصوص ماه گرفتکي، کمدي انساني، نگار!؟، انزوا، خانه ديگري و آزادي به قيد شرط اسامي فيلم‌هايي است که در استان سمنان در مدت برگزاري جشنواره فيلم فجر اکران مي‌شود.

سوقندي هم چنين درباره اينکه چرا در يک سينما فجر اکران مي‌شود، گفت: ما دوست داشتيم در دو سينما اکران شود اما امکان‌پذير نبود اما وي نگفت دليل انتخاب سينما يادمان چه بوده است.

سوقندي به برگزاري جشنواره موسيقي استان سمنان اشاره داشت و تصريح کرد: اين جشنواره پانزدهم بهمن برگزار مي‌شود.

وي از حضور 388 نفر شرکت‌کننده در جشنواره شهرستاني خبر داد و گفت: تعداد 193 نفر از شرکت‌کنندگان برتر نيز به مرحله استاني اين جشنواره راه يافتند.

مديرکل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان اعلام کرد: اين جشنواره با تجارب برگزاري سال‌هاي گذشته در بخش‌هاي مختلف نواها و آواها، سنتي و موسيقايي برگزار مي‌شود که نفرات برتر رشته‌هاي مختلف از جوايز اين جشنواره برخوردار خواهند شد.

سوقندي با بيان اينکه موسيقي اين استان از ظرفيت بالايي برخوردار است، افزود: موسيقي محلي استان سمنان که از تنوع بالايي هم برخوردار است به خوبي به مخاطبان اين هنر شناسانده نشده است.

ميثم دهرويه


نسخه چاپي ارسال به دوستان