تاریخ 1395/11/09 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي دامغان:
دشمن‌شناسي از مهم‌ترين رويکردهاي برنامه‌هاي دهه فجر است

دامغان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي دامغان از دشمن شناسي به عنوان مهم‌ترين رويکرد برنامه‌هاي ايام‌الله دهه فجر بيان و گفت: بصيرت افزايي، اميدآفريني، وحدت و همبستگي، اقتصاد مقاومتي (اقدام و عمل) و خودباوري از ديگر رويکردها و محورهاي فرهنگي تبليغي دهه فجر بوده که در اين ايام به آن پرداخته مي‌شود.

به گزارش خبرنگار ما از دامغان، حجت‌الاسلام سيد جعفر ميرعلي اکبري در دومين جلسه هماهنگي برنامه‌ريزي ايام‌الله دهه فجر و در جمع مسئولان کميته‌هاي فرعي اين ستاد به ميزباني فرمانداري اين شهرستان افزود: برگزاري هرچه بهتر برنامه‌هاي دهه فجر به عنوان سالروز ظفر يابي انقلاب اسلامي و يگانه انقلاب شکوهمند بايد در سرلوحه برنامه‌هاي کميته‌هاي فرعي اين ستاد قرار گيرد.

وي اضافه کرد: براي مردمي‌تر شدن برنامه‌هاي دهه فجر بايد نقش کانون‌ها و تشکل‌هاي مردمي در اين ايام پر رنگ و به اين موضوع بيشترپرداخته شود.

ميرعلي اکبري از دهه فجر به عنوان تجلي صبر، استقامت، و پشتکار مردم هميشه در صحنه ايران بيان و اظهار داشت: اگر امروز عزت و اقتداري داريم و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران حرف اول را در منطقه مي‌زند مرهون خون شهدا و پيروزي مردم و انقلاب در سال 57 است.

وي تصريح کرد: ملت ايران عزتش در استقلال، آزادي، جمهوري اسلامي است که اين هم مرهون فداکاري شهدا و امام راحل و پيشکسوتاني که در اين انقلاب زحمت کشيدند.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي شهرستان دامغان خاطرنشان کرد: اکنون که در آستانه سي و هشتمين سالگرد پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران قرار داريم، اميدواريم بتوانيم برنامه‌هاي در خور شأن ايام‌الله دهه فجر را با همکاري و مشارکت کميته‌هاي فرعي ستاد برنامه ريزي و اجرا کنيم.

وي از مردم به عنوان پشتوانه اصلي نظام و انقلاب ياد و افزود: مسئولان بايد در جهت رفع مشکلات مردم گام بردارند چون همين مردم با حضور خود در صحنه‌هاي سياسي، اجتماعي و فرهنگي خوش درخشيدند و عملکردي درخشان برجاي گذاشتند.

وي اضافه کرد: دهه فجر مظهرشکوه، عظمت، اقتدار و فداکاري ملت مسلمان ايران است و پيروزي شکوهمند انقلاب اسلامي ايران به رهبري امام راحل و پشتيباني ملت ايران رقم خورد و اين انقلاب به ديگر کشورها صادرشد.

رئيس شوراي هماهنگي تبليغات اسلامي دامغان گفت: همه ما وظيفه داريم براي انتقال پيام رشادت‌هاي ملت ايران به نسل‌هاي سوم و چهارم انقلاب گام برداريم و در اين زمينه نبايد کوتاهي کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان