تاریخ 1395/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
برگزاري جلسه ستاد گرامي داشت دهه فجر در گرمسار

گرمسار- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

در آستانه فرا رسيدن سي و هشتمين سالگرد پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي و ايام گراميداشت دهه مبارك فجر و با عنايت بر شعار «گفتمان انقلاب اسلامي، زمينه‌ساز امنيت پايدار و تحقق اقتصاد مقاومتي» و به پاسداشت آرمان‌هاي شهداي گرانقدر و حماسه ساز دوران انقلاب اسلامي جلسه ستاد گراميداشت دهه مبارك فجر با حضور دكتر طاهري فرماندار و ساير مسئولين شهرستان در محل سالن جلسات شهيد صبوري فرمانداري برگزار شد.

در ابتداي اين جلسه دكتر طاهري فرماندار شهرستان با تبريك فرا رسيدن گرامي داشت ايام‌الله دهه فجر، اظهار داشت: برنامه‌هاي دهه فجر با مشاركت گسترده و واگذاري امور به مردم در تمامي مناطق انجام گيرد كه مورد تأكيد مقام معظم رهبري و دولت تدبير و اميد براي ايجاد شور و نشاط در جامعه مي‌باشد.

فرماندار با بيان اينكه امسال بيشتر برنامه كاري كميته‌ها، برنامه تبييني و دستاوردهاي انقلاب مي‌باشد، گفت: دهه فجر فرصت مناسبي است تا اهداف و ارزش‌هاي انقلاب براي نسل امروز بدرستي تبيين و آنان با اين اهداف به درستي مأنوس شوند.

ايشان تصريح نمودند: در اين شرايط خاص زماني حمايت همه‌جانبه مردم، گروه‌ها، جناح‌هاي سياسي از سياست‌هاي دولت تدبير واميد، موجبات افتخار و موفقيت‌هاي بيش از پيش نظام مقدس جمهوري اسلامي در سطح منطقه و جهان خواهد بود. و اين وحدت رويه و وحدت كلمه مايه افتخار نظام خواهد شد.

وي دهه فجر را تجلي صبر، استقامت و پشتكار مردم هميشه در صحنه ايران دانست و گفت: اگر امروز عزت و اقتدار داريم و نظام جمهوري اسلامي ايران در منطقه حرف اول را مي‌زند، مرهون خون شهدا و پيروزي مردم و انقلاب در سال 57 است.

در ادامه اعضاي جلسه نقطه نظرات و پيشنهادات و برنامه‌هاي پيش‌بيني شده دستگاه متبوع خود جهت اجراي در دهه مبارك فجر را ارائه نموده و در پايان تصميماتي نيز اتخاذ گرديد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان