تاریخ 1395/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدير منطقه شاهرود:
اقدامات و عملکرد منطقه شاهرود مورد ارزيابي و پايش قرار گرفت

شاهرود- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مدير شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه شاهرود از پايش و ارزيابي عملکرد نواحي تابعه اين منطقه خبر داد.

به گزارش روابط عمومي شرکت ملي پخش فرآورده‌هاي نفتي منطقه شاهرود، در جلسه تسهيلات نوروزي و ارزيابي گروه معين وشوراي اداري گفت: مشتري‌مداري در کنار رضايت‌مندي ارباب رجوع يکي از اهداف مهم اين شرکت مي‌باشد که مي‌بايست به آن توجه ويژه شود.

سبحان رجب‌پور با در نظر گرفتن موقعيت جغرافيايي منطقه و نزديک شدن به ايام پاياني سال خطاب به روساي نواحي تابعه بيان داشت: از آنجا که اين منطقه در شاهراه اصلي حرم تا حرم واقع شده و با نزديک شدن به روزهاي پاياني سال مي‌بايست به زودي، تمام نواقص موجود در جايگاه‌ها مرتفع شود.

رجب پور با توجه به گزارشات ارائه شده از سوي روئساي نواحي و مسئولين منطقه اضافه کرد: به‌دليل ماهيت و ساختار سازماني اين مجموعه مي طلبد تمامي واحدهاي ستادي و عملياتي و همچنين نواحي تابعه با همکاري يکديگر تلاش نمايند تا باياري رسانيدن به هم مشکلات موجود را رفع تاشاخص‌هاي برجسته منطقه نمايان‌تر شود.

در پايان اين جلسه مقررشد تا با تشکيل تيم‌هاي کارشناسي دفعات بازديداز جايگاه‌ها افزايش يافته و گزارشات به‌صورت مستمر منعکس شود.

همچنين مقرر شد تا روساي نواحي و مسئولين ذي‌ربط درانبارهاي نفت منطقه ميزان ذخيره‌سازي فرآورده را به‌طور مستمر کنترل نموده و تجهيزات و تاسيسات بارگيري انبار نيز بصورت روتيني بازبيني شده و نواقص موجود بسرعت مرتفع گردد.

مدير منطقه پس از جمع‌بندي موارد مطروحه و گزارشات ارائه شده در جلسه به خبرنگار روابط عمومي گفت: اين منطقه مانند هميشه با تمام نيرو و انرژي ممکن آماده خدمت‌رساني به هم استاني‌ها، زائرين حرم امام رضا(ع) و مسافرين مي‌باشد و خوشبختانه مشکلي در ارسال و توزيع سوخت در مجاري عرضه وجود ندارد و تمامي جايگاه‌هاي عرضه سوخت در سطح استان نيزبه صورت شبانه‌روزي آماده سوخت‌رساني به عموم مردم مي‌باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان