تاریخ 1395/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام - 33332379

تقاضا از سازمان تامين اجتماعي سمنان

سازمان بازنشستگي کشوري تاکنون هريک از بازنشستگان دولت را دو بار به سفرهاي زيارتي و سياحتي به صورت رايگان برده است و اخيرا مدير کل اجتماعي و فرهنگي صندوق بازنشستگي کشور از افزايش 20 درصدي سفرهاي سياحتي و زيارتي بازنشستگان خبر داده است، اين درحالي است که سازمان تامين اجتماعي استان سمنان هيچ نوع سفر زيارتي و سياحتي براي مستمري‌بگيران خود که از نظر شرايط استخدامي و تحصيلي با شرايط استخدامي کارگران فرق فاحشي دارند در نظر نگرفته است و اگر چنين سفري هم براي آنها منظور شده باشد مستمري بگيران خبري از آن ندارند و اطلاع‌رساني درستي نشده است از سازمان تامين اجتماعي استان سمنان تقاضا داريم در اين مورد اقدام و نتيجه را به اطلاع مستمري‌بگيران تامين اجتماعي برسانند.

معي از مستمري‌بگيران سازمان تامين اجتماعي استان سمنانتقاضا از شهرداري محترم مهديشهر

از شهرداري محترم مهديشهر تقاضا مي‌شود نسبت به احداث چندين سرويس بهداشتي عمومي در سطح اين شهر به خصوص اطراف بازار اقدامات لازم را انجام دهند تا مردم دچار سردرگمي و مشکل نشوند.

يزدانيتقاظ از مسئولين شهر گرمسار

چهارراه پارک شهرک شهيد قباخلو از نقاط حادثه خيز اين شهر به حساب مي‌آيد به همين جهت از مسئولين شهر درخواست مي‌کنم نسبت به بهبود سازي اين خيابان اقدامات لازم را انجام دهند.

يک شهروندبه فکر کسب مغازه‌داران هم باشيد

با رشد شعب فروشگاه‌هاي زنجيره‌اي به اقتصاد قشر عظيمي از طبقه متوسط جامعه ضربه وارد شد که خرده فروش محسوب مي‌شوند. کاش قبل از وسعت دادن به اين گونه فروشگاه‌ها فکري هم به حال کسب و کار مغازه‌داران مي‌شد. با رويکرد فعلي برخي مشاغل براي هميشه تعطيل مي‌شوند.

يک شهروندتقاضا از شهردار محترم سمنان

از شهردار محترم سمنان تقاضا مي شود يک بار با اتومبيل شخصي خودشان از خيابان‌هاي سمنان عبور کنند و آسفالت خوب آن را از نزديک لمس و مشاهده نمايند. ببينند با اين آسفالت ناهماهنگ و خراب چه بر سر اتومبيل‌هاي مردم مي‌آيد. لطفا کمي هم به فکر شهروندان هم‌استاني باشيد.

يک شهروند10 درصد افزايش حقوق چيزي نيست

با 10 درصد افزايش حقوق کارمندان و کارگراني که 700 هزار تومان پايه حقوقشان است در اين گراني، رکود، بيکاري جوانان در حال تحصيل و تحصيلکرده بيکار چگونه خانواده با افزايش فقط 70 هزار توماني مي‌تواند از پس دخل و خرج زندگي برآيد؟!

تماس با روي خط پيام


نسخه چاپي ارسال به دوستان