تاریخ 1395/10/23 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون اداري مالي کميته امداد استان سمنان مطرح کرد:
پرداخت 22 ميليارد ريال تسهيلات کارگشايي به نيازمندان استان سمنان

سرويس خبر

تسهيلات کارگشايي در اختيار يک‌هزار و 312 نفر از مددجويان و اقشار مستمند جامعه قرار گرفته است.

مشارکت در امر الهي و خداپسندانه و کمک به گسترش کارهاي خير و رفع نياز نيازمندان بايد در اولويت جدي کارکنان و مسئولان صندوق‌هاي قرض‌الحسنه قرار گيرد.

به گزارش سايت خبري کميته امداد؛ محمدعلي حاجي عليان، معاون اداري مالي کميته امداد امام(ره) استان سمنان با اشاره به اينکه طي 9 ماهه سال‌جاري، 22 ميليارد ريال تسهيلات کارگشايي به مددجويان و اقشار مستمند جامعه پرداخت شده است، گفت: چنين تسهيلاتي به صورت کاملا قرض‌الحسنه در اختيار نيازمندان قرار مي‌گيرد تا آنان بتوانند بخشي از مشکلات خود را برطرف کنند.

وي با بيان اينکه تسهيلات کارگشايي در اختيار يکهزار و 312 نفر از مددجويان و اقشار مستمند جامعه قرار گرفته است، افزود: هدف از پرداخت چنين تسهيلاتي رفع مشکلات درماني، معيشتي، تعمير مسکن، تحصيلي و تامين کمک هزينه جهيزيه نوعروسان نيازمند است.

حاجي عليان با اشاره به رشد 20 درصدي پرداخت تسهيلات کارگشايي نسبت به مدت مشابه پارسال گفت: طي 9 ماهه پارسال، بيش از 18 ميليارد ريال تسهيلات کارگشايي به يک‌هزار و 211 نفر از مددجويان و اقشار مستمند جامعه پرداخت شده است.

وي با اشاره به اينکه تسهيلات کارگشايي در اکثر مواقع به خانواده‌هايي که با مشکلات اضطراري دست به گريبان هستند پرداخت مي‌شود، افزود: تحکيم بنيان خانواده و جلوگيري از فروپاشي آن همواره در راس برنامه‌هاي کميته امداد قرار دارد که با پرداخت تسهيلات کارگشايي درصدد هستيم در سريع‌ترين زمان ممکن مسائل خانواده‌هاي نيازمند را به حداقل برسانيم.

معاون اداري مالي کميته امداد استان با بيان اينکه در 9 ماهه سال‌جاري با پرداخت «وام محکومين»، 3 نفر از زندانيان جرائم غير‌عمد از زندان آزاد شده و به آغوش خانواده‌هاي خود بازگشته‌اند، گفت: بيش از 240 ميليون ريال «وام محکومين» به زندانيان نيازمندي که براي اولين بار دوران محکوميت خود را مي‌گذراندند، پرداخت شده است تا از اين طريق بتوانيم کانون خانواده‌هاي آنان را گرما ببخشيم.

محمد علي حاجي عليان خاطرنشان کرد: خيران مي‌توانند مبلغي وجه نقد به صورت وديعه و امانت در نزد صندوق قرض‌الحسنه پرداخت کنند، تا بدين طريق وام‌هاي ضروري به افراد نيازمند پرداخت شود و مشکلات آنان برطرف شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان