تاریخ 1395/10/07 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کارنامه فرهنگيان شرکت‌کننده در آزمون به سوي فهم قرآن آماده دريافت است

سرويس خبر

نتايج آزمون الکترونيکي برخط "به سوي فهم قرآن" اعلام شد و فرهنگيان مي‌توانند کارنامه‌هاي خود را با مراجعه به سايت www.fahmequran.ir دريافت کنند.

به گزارش روابط عمومي اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان سمنان، مجتبي نورمحمدي سرپرست دفتر قرآن و عترت اين اداره کل گفت: در آزمون الکترونيکي ضمن خدمت فرهنگيان که دوم و سوم دي ماه برگزار شد، بيش از 422 هزار نفر از فرهنگيان شرکت کردند که 83 درصد از اين افراد نمره قبولي کسب کردند.

وي ادامه داد: 3441 نفر از فرهنگيان در اين آزمون موفق به کسب نمره کامل 20 شده‌اند که بايد با برگزيدگان ساير دستگاه‌هاي دولتي که مجموعا 4400 نفر مي‌شوند، در روز جمعه 10 دي ساعت 10 صبح در آزمون انتخاب نفرات برگزيده که به صورت الکترونيکي و تشريحي برگزار مي‌شود، به رقابت بپردازند که به 220 نفر از برگزيدگان اين آزمون کمک هزينه سفر به عتبات عاليات به مبلغ 500 هزار تومان اهدا خواهد شد.

بر اساس امار اعلام شده تعداد مراجعه به سايت آزمون در روز پنج‌شنبه دو ميليون و 200 هزار مرتبه و در روز جمعه 900 هزار مرتبه بوده است.

در اين آزمون که براي نخستين بار در کشور با اين تعداد شرکت کننده به صورت برخط برگزار شد، حدود نيمي از افراد با تلفن‌هاي هوشمند خود در آزمون شرکت کردند.

فرهنگياني که نتوانسته اند در آزمون روزهاي دوم و سوم دي ماه شرکت کنند و يا موفق به کسب نمره قبولي نشده‌اند، مي‌توانند در فرصتي مجدد در چهار گروه که هر گروه شامل استان‌ و ساعت خاصي مي‌شود، روز جمعه 10 دي ماه با مراجعه به سايت www.fahmequran.ir در آزمون شرکت کنند.

بر اين اساس شرکت‌کنندگان در استان‌هاي تهران، مازندران، گيلان، گلستان، همدان،‌ قزوين و سمنان از ساعت 9 تا 9:20 روز 10 دي ماه، فرهنگيان خراسان رضوي، خراسان جنوبي، کرمان، سيستان و بلوچستان، يزد و خراسان شمالي ساعت 10 تا 10:20، شرکت‌کنندگان از استان‌هاي ايلام، ‌اردبيل، قم، کردستان، لرستان،‌ کرمانشاه، آذربايجان شرقي، آذربايجان غربي و خوزستان از ساعت 11 تا 11:20 روز جمعه و فرهنگيان در استان‌هاي اصفهان، فارس، البرز، ‌هرمزگان، ‌مرکزي، بوشهر،‌ زنجان، چهارمحال و بختياري و کهکيلويه و بويراحمد نيز از ساعت 13 تا 13:20 مي‌توانند در آزمون شرکت کنند.

در استان سمنان بيش از چهار هزار و 600 نفر از فرهنگيان در اين آزمون شرکت کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان