تاریخ 1395/08/17 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مسموميت با گاز و تصادف در شاهرود پنج مصدوم برجا گذاشت

سرويس حوادث:

مسوول روابط عمومي اورژانس 115 شاهرود گفت: مسموميت با گاز طبيعي در شهرهاي بسطام و حسين‌آباد کالپوش و تصادف در شاهرود پنج مصدوم برجا گذاشت.

دکترفهيمه فرجي دانشگر روزجمعه افزود: ساعت 9:55 دقيقه مسموميت با گاز co در شهر بسطام به خاطر استفاده ناصحيح از لوازم گرمايشي، 2 نفر مرد را مسموم و راهي بيمارستان کرد.

وي تاکيد کرد: اين دونفر با آمبولانس اورژانس 115 شاهرود به بيمارستان امام حسين(ع) منتقل شدند و به رغم درمان‌هاي لازم،حال مساعدي نداشته و در بخش ICU بستري هستند.

وي گفت: روز جمعه دو نفر خانم و آقا نيز در حسين‌آباد کالپوش دچار گاز گرفتگي شدند که با آمبولانس‌هاي اورژاتس به بيمارستان امام رضا(ع) ميامي منتقل شدند و از جال عمومي خوبي برخوردار هستند. وي ادامه داد: ساعت 14:12دقيقه هم در برخورد پرايد با موتور سيکلت در ميدان بسيج شاهرود يک نفر مصدوم شد.

مسوول روابط عمومي اورژانس 115 شاهرود گفت: مصدوم اين حادثه نيز پس از اقدام‌هاي نخستين کارشناسان اورژانس، براي ادامه مداوا به بيمارستان امام حسين(ع) منتقل شد.

دکتر فرجي از مردم خواست با نزديک شدن فصل سرما در استفاده از وسايل گرمايشي و به ويژه لوازم گاز سوز نکات ايمني و توصيه‌هاي کارشناسان امر را با دقت بيشتر مد‌نظر قرار دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان