تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رويانيان: در کنار پرسپوليس هستم

هواداران باشگاه پرسپوليس از مديرعامل خود خواستند عضو هيئت رئيسه فدراسيون شود ولي از اين باشگاه جدا نشود.
در پي انتشار خبر استعفاي مدير عامل باشگاه پرسپوليس، پايگاه اينترنتي و سامانه پيامکي اين باشگاه با پيام هاي پر شمار هواداران روبرو شد.
هواداران در اين پيام-ها به طور جدي از محمد رويانيان خواستند که از تصميم خود مبني بر جدايي از باشگاه صرف نظر کرده و همچنان در کنار پرسپوليس باشد تا با ادامه برنامه هاي خود روند آغاز شده در باشگاه را دنبال کند.
هواداران علاوه بر اينکه از مدير عامل سرخپوشان خواستند در کنار پرسپوليس با قدرت به کار خود ادامه دهد در ارتباط با انتشار خبر کانديدا شدن وي براي انتخابات فدراسيون فوتبال عنوان کردند که رويانيان براي تصدي پست رياست فدراسيون، پرسپوليس را ترک نکند اما براي حضور در هيئت رئيسه تلاش خود را به کار گيرد تا باشگاه پرسپوليس نيز نماينده-اي در هيئت رئيسه داشته باشد که ضمن کمک به توسعه فوتبال ملي از اجحاف هايي که در عرصه هاي مختلف در حق پرسپوليس مي شود، جلوگيري کند.
رويانيان گفت: موضوع استعفاي مربوط به گذشته بوده و با وجود مشکلاتي که در راه خدمت رساني وجود دارد همچنان با قدرت به کار خود ادامه مي دهم تا پرسپوليس به جايگاه واقعي خود برگردد.
وي در خصوص آن بخش از پيام هاي هواداران که خواهان حضور رويانيان در هيئت ريسه فدراسيون فوتبال هستند، گفت: به خواست هواداران احترام مي گذارم و در اين مورد نيز تلاش خود را خواهم کرد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان