تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مهدي رحمتي: تاوان اشتباه برخي آقايان را داديم

دروازه بان تيم فوتبال استقلال با بيان اينکه متاسفانه مقابل ذوب آهن خودزني کرديم و يک تيم ايراني حذف شد، گفت: من هر سال با مصدوميت بازي مي کنم و به اين مسئله عادت دارم.
به گزارش مهر، سيد مهدي رحمتي در حاشيه تمرين استقلال افزود: بازي هاي پلي آف هميشه سخت است و ما در ديدار اول مقابل ذوب آهن خودزني کرديم و مجبور شديم يک تيم ايراني را از گردونه رقابت ها حذف کنيم. رحمتي تاکيد کرد: متاسفانه ما تاوان اشتباه برخي آقايان را داديم که اگر زودتر وارد عمل مي شدند چهار سهميه ايران از دست نمي رفت و نياز نبود که ما مقابل يک تيم داخلي قرار بگيريم و مجبور شويم اين تيم را حذف کنيم. وي الاتفاق را يک تيم خوب خواند و افزود: الاتفاق يک تيم بسيار خوب و فني است و مطمئنا با نتايجي که کسب کرده به دنبال اين است که بتواند در تهران ما را مغلوب کرده و به دور بعد صعود کند.
رحمتي تاکيد کرد: ما نيز در اين چند روز تمرينات بسيار خوبي انجام  داده ايم و اگر چه چند مصدوم داريم که به اين بازي نمي رسند اما ديگر بازيکنان تلاش خود را انجام خواهند کرد تا بتوانند با ارائه يک بازي زيبا و تماشاگرپسند الاتفاق را با شکست روانه عربستان کند.
وي در پاسخ به اين سئوال که آيا مصدوم هستيد و به اين بازي خواهيد رسيد يا خير، گفت: من چند سالي است که هميشه با مصدوميت بازي مي کنم کسي که وارد فوتبال مي شود مصدوميت هميشه به دنبال اوست اما اميدوارم که بتوانم مقابل الاتفاق از دروازه استقلال به خوبي حفاظت کنم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان