تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ادامه هفته بيست و ششم ليگ برتر
پرسپوليس اميدوار است صبا توفاني نشود

هفته  بيست و ششم ليگ برتر امروز پيگيري مي شود.
به گزارش ايسنا، پنج ديدار ديگر هفته  بيست و ششم ليگ برتر امروز برگزار مي شود تا تيم ها به دليل اردوي تيم ملي سه، چهار هفته اي به تعطيلات بروند.
صباي قم- پرسپوليس، ورزشگاه يادگار امام (ره) قم، ساعت 45:14
دو تيم شکست خورده هفته  قبل در حالي مقابل هم قرار مي گيرند که هر دو براي حفظ اميدهاي خود در راه کسب سهميه آسيا تلاش مي کنند. شاگردان عبدالله ويسي که بعد از چند هفته  باز هم سايه نفت تهران را بالاي سر خود مي بينند، دوست ندارند نبرد حيثيتي مقابل پرسپوليس را واگذار کنند. در آن سو سرخپوشان پايتخت که بيشتر از هر فصلي از دروازه بان هاي خود ضربه خورده اند، به جبران شکست مقابل فجرسپاسي فکر مي کنند.
داماش گيلان  شاهين بوشهر، ورزشگاه عضدي رشت، ساعت 30:15
داماش با هدايت مهدي تارتار هفته  گذشته يک پيروزي شيرين مقابل راه آهن به دست آورد و بار ديگر خود را تا حدودي از جمع قعرنشينان جدا کرد. در آن سو اما يکي از عجيب و غريب ترين تيم هاي چند فصل گذشته ليگ برتر حضور دارد که تا به حال هشت مدير عامل و چهار مربي عوض کرده. بوشهري ها که بار ديگر با حميد درخشان براي هدايت تيمشان به توافق رسيده اند، در اين هفته  هاي پاياني چيزي براي از دست دادن ندارند.
مس کرمان- تراکتورسازي تبريز، ورزشگاه باهنر کرمان، ساعت 30:15
جدال دو سرمربي سابق تيم ملي فوتبال در کرمان ديدني خواهد بود. جايي که کرماني ها براي فرار از قعر جدول تلاش مي کنند و تبريزي ها هم براي ماندن در کورس قهرماني در فکر امتياز کامل اين بازي هستند.
فجرسپاسي- فولاد خوزستان، ورزشگاه حافظيه شيراز، ساعت 30:15
فجري ها که با آمدن محمود ياوري از اين رو به آن رو شده اند و هم استقلال و هم پرسپوليس را شکست داده اند با جدا کردن خود از مس سرچشمه به دنبال ادامه روند رو به رشد خود هستند. شيرازي ها بايد در اين راه با تيم جوان و آماده فولاد روبرو شوند که هفته  گذشته صبا را با سه گل شکست داده.
نفت تهران- ذوبآهن، ورزشگاه دستگري تهران، ساعت 30:15
حسين فرکي و تيمش بار ديگر به رتبه چهارم جدول راه يافتند تا با وجود روند ضعيفي که در ابتداي نيم فصل دوم داشتند بار ديگر به آينده خود اميدوار شوند. ذوب آهني ها که هر روز خبر جديدي پيرامون وضعيت نابسامانشان به گوش مي رسد، شرايط بغرنجي دارد و پس از حذف از ليگ قهرمانان آسيا ديگر تمام تمرکز خود را بر روي ليگ گذاشته اند.
ديدار استقلال و ملوان به دليل حضور آبي پوشان در ليگ قهرمانان آسيا و ديدار روز شنبه آن ها مقابل الاتفاق عربستان به نهم فروردين سال آينده موکول شد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان