تاریخ 1395/07/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرخه نخستين شهرستان بدون دخانيات استان سمنان مي‌شود

سرخه- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

سرپرست فرمانداري سرخه بابيان اينکه اعتياد و مواد مخدر مادر همه بزه‌هاي اجتماعي است گفت: سرخه نخستين شهرستان بدون دخانيات استان سمنان مي‌شود.

علي‌محمد مؤيدي زاده در جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر سرخه که در محل فرمانداري اين شهرستان برگزار شد اظهار داشت: شهرستان سرخه در زمينه مواد‌مخدر نسبت به ساير شهرستان‌هاي استان سمنان پاک است.وي بابيان اينکه مواد مخدر و اعتياد مادر همه بزه‌ها و آسيب‌هاي اجتماعي است گفت: در اين شهرستان با همکاري شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر با اين پديده به‌شدت برخورد مي‌شود.

سرپرست فرمانداري سرخه با اشاره به جديت شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر با اين پديده شوم در اين شهرستان گفت: در اين شهرستان با توزيع‌کنندگان مواد مخدر و همچنين خرده‌فروشان به‌شدت برخورد و در دستور کار شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر قرار دارد.

مؤيدي زاده بابيان اينکه اين شهرستان درزمينه مواد مخدر و اعتياد نسبت به ساير شهرستان‌هاي استان پاک‌تر است خاطرنشان کرد: تلاش مي‌شود با همکاري شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان سرخه به‌عنوان نخستين شهرستان بدون دخانيات استان سمنان معرفي شود.

وي با اشاره به تأکيدات رهبر معظم انقلاب در خصوص مبارزه با پديده شوم اعتياد اظهار داشت: همه بايد براي پاک کردن جامعه از اين پديده شوم تلاش کنيم.سرپرست فرمانداري سرخه از وجود سه مرکز درماني و پيشگيري از اعتياد در شهرستان خبر داد و گفت: در اين شهرستان علاوه بر پيشگيري و مبارزه با اين پديده شوم در مراکز و کمپ‌هاي اعتياد نيز براي درمان اين بيماران تلاش لازم انجام مي‌شود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان