تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
کاروان نور با قطار عازم خطه نور شد

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
کاروان راهيان نور، متشکل از پرسنل راهآهن شمالشرق و خانواده آنان، به منظور ديدار از سرزمين دفاع مقدس، به ديار آلاله ها اعزام شد .  
به گزارش روابط عمومي راهآهن شمالشرق، محمد صادق برزنوني گفت: به منظور زيارت سرزمين لاله ها و شنيدن روايت دليري فرزندان اسلام، در دوران دلاورمردي و ازخود گذشتگي يعني دفاع مقدس، همه ساله تعدادي از علاقه مندان، در قالب کاروان راهيان نور از اداره کل راهآهن شمالشرق به مناطق جنگي اعزام مي شوند.
مديرکل راه آهن شمالشرق افزود: بازديد از ديار لا له هاي سرخ از جمله شلمچه ، فاو، هويزه، خرمشهر و طلائيه از جمله برنامه هاي تدارک ديده براي اين کاروان مي باشد که به همت بسيج راه  آهن و با روايتگري راويان فتح درطول مسير انجام شده و عطر و بوي شهيدان را به مشام جان راهيان اين سفر معنوي مي رساند.
وي افزود: اين بازديدها يادآور حماسهآفريني مسافران آسماني دفاع مقدس است مسافران بهشتي که براي بعضي از آن سرداران بي نشان آدرسي جز خاک هاي گرم خوزستان وجود ندارد، همانان  که در کشاکش نبرد حماسه آفريدند و پيکر مقدسشان نيز در ميادين حماسه به يادگار مانده است، راهشان پررهرو باد. اضافه مي شود تعداد  نفرات اعزام شده در اين سفر معنوي  118 نفر مي باشد .

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان