تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دستگيري دکتر قلابي

رييس پليس آگاهي استان خراسان رضوي از دستگيري فردي که با ادعاي داشتن مدارک دکتراي دندانپزشکي اقدام به اغفال شهروندان مشهدي  کرده بود، خبرداد. به گزارش ايسنا، سرهنگ بيدمشکي در تشريح جزئيات دستگيري متهم گفت: در پي اطلاعات مردمي واصله به پليس مبني بر اين که فردي با چاپ و پخش گسترده کارت و پوستر تبليغاتي و ادعاي واهي که داراي مدرک دکتراي دندانپزشکي است اقدام به اخاذي از شهروندان کرده  است، اکيپي از کارآگاهان مامور رسيدگي به اين پرونده شدند.
رييس پليس آگاهي استان خراسان رضوي افزود: کارآگاهان پس از اطمينان از صحت موضوع، تحقيقات خود را در اين زمينه آغاز کردند که مشخص شد اين فرد هيچ تحصيلاتي در اين زمينه نداشته و دندانساز تجربي است. به گفته بيدمشکي متهم علاوه بر تهيه کارت و پوسترهاي تبليغاتي، تابلوي بزرگي تحت عنوان پروتز و تکنسين دندانپزشکي نيز نصب کرده و با اغفال بيماران ناآگاه، آنان را به مطب خود کشانده و با اخذ مبالغي اقدام به کلاهبرداري از آنان کرده بود. وي با بيان اينکه اکثر مالباختگان از شکايت خود صرف نظر کرده اند، اظهارکرد: در ادامه کارآگاهان با شناسايي مطب اين دکتر قلابي در اقدامي ضربتي وي را دستگير و به پليس آگاهي انتقال دادند.
بيدمشکي خاطرنشان کرد: متهم که فاقد هرگونه جواز و مدرک پزشکي بود، تنها با ادعاي واهي اينکه چندين سال در اين رشته تجربه دارد قصد فريب کارآگاهان را داشت که در نهايت به عنوان جعل عنوان و کلاهبرداري پس از صدور قرار قانوني روانه زندان شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان