تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرمانده انتظامي استان سمنان خبر داد :
بزرگترين لابراتوآر توليد شيشه در استان سمنان کشف شد

سرويس حوادث:
فرمانده انتظامي استان سمنان از کشف بزرگترين لابراتوآر توليد ماده مخدر صنعتي شيشه و دستگيري اعضاي باند 9 نفره توليد اين ماده مخدر خطرناک خبر داد .
به گزارش پايگاه اطلاع رساني پليس ، سرهنگ پاسدار محمد رضا ميرزايي در تشريح جزييات اين خبر گفت: با تلاش گسترده ماموران انتظامي شهرستان گرمسار و با همکاري عوامل پليس مبارزه با مواد مخدر استان ، باند 9 نفره اي که در روستاهاي اطراف شهرستان گرمسار اقدام به توليد ماده مخدر صنعتي و خطرناک شيشه مي کردند، شناسايي و در عمليات هايي هماهنگ و ضربتي دستگير شدند .
وي افزود: اين افراد که همگي غيربومي هستند ، با تهيه مواد اوليه، آن را به سه کارگاه در روستاهاي مورد نظر انتقال داده و در آن جا اقدام به توليد ماده مخدر خطرناک شيشه مي کردند.
ميرزايي گفت: در اين عمليات علاوه بر توقيف چند دستگاه خودرو و تعدادي تجهيزات ساخت مواد مخدر، مقدار 23 کيلوگرم شيشه نيز کشف و ضبط شد.
اين مقام انتظامي با تاکيد بر عزم قاطع و جديت پليس در مبارزه با سوداگران مرگ، خاطر نشان کرد: از ابتداي امسال تاکنون بيش از يک هزار و 326 کيلو انواع مواد مخدر در استان سمنان کشف و 76 باند تهيه و توزيع مواد نيز متلاشي شده است.
وي در بخش ديگري از اين گفت و گو ترويج مواد مخدر در کشور را از برنامه هاي دشمنان انقلاب اسلامي برشمرد و گفت: تخدير عقل و فکر جوانان، حذف بخشي از نيروي انساني فعال جامعه از چرخه توليد، کند کردن تلاش علمي و افزودن هزينه هاي جامعه مهمترين اهداف گسترش اعتياد مي باشد.
سرهنگ ميرزايي با بيان اين که توسعه اعتياد در کشور، جلوگيري از حضور فعال جوانان در عرصه هاي علمي، فرهنگي، اجتماعي همچنين بروز ناامني را به دنبال دارد، خاطر نشان کرد: دشمنان با اعتياد جوانان، آنان را به عناصري بي خطر براي خود تبديل مي کنند.
فرمانده انتظامي استان سمنان در پايان با تاکيد بر اين که خانواده ها بايد بيشتر هوشيار باشند، از همکاري مردم با پليس قدرداني کرد و افزود: اين همکاري از طريق مرکز فوريت هاي پليسي 110 بايد ادامه يابد.
شايان ذکر است، اين بزرگترين لابراتوآر ساخت شيشه در سطح استان سمنان بود که توسط پليس کشف و منهدم شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان