تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام

برگزاري مجمع عمومي هيات کشتي استان به کجا انجاميد؟

مدت مديدي است که هيات کشتي استان سمنان بلاتکليف مانده و هنوز به صورت سرپرستي اداره مي شود. لذا با توجه به اين که وضعيت فدراسيون کشتي روشن شده است چرا مجمع عمومي هيات کشتي استان سمنان براي انتخاب رئيس به جاي سرپرست تشکيل نمي شود تا ورزش کشتي استان گامي براي پيشرفت جوانان اين ديار کويري مثل گذشته بردارد؟
ثامن اخوان

چاپ اسما» متبرکه در اعلاميه ها

در برخي از مراسم ها که به صورت اجتماعي در ميادين و مراکز عمومي شهر برگزار مي شود، اطلاعيه اي که چاپ شده و در دسترس مردم قرار مي گيرد نام مقدس انبيا» يا اسما»  متبرکه مي باشد که متاسفانه برخي از شهروندان بدان توجهي ندارند وگاها زير پاهاي عابرين قرار مي گيرد که بايد همگي اين اصل مهم را رعايت نمايند. لذا انتظار مي رود از نام بردن و چاپ اسامي مبارک ائمه اطهار (ع) در اعلاميه ها پرهيز نمايند.
مهدي اصغري علائي

جوابيه معاونت اجتماعي فرماندهي انتظامي سمنان
به مطلبي در ستون «روي خط پيام»

با توجه به چاپ مطلبي در ستون «روي خط پيام» مورخه 17 بهمن با عنوان «جمعآوري ماهواره مشکلي را حل نمي کند» مطلب زير به عنوان جوابيه به حضور ارسال مي شود.
از آنجايي که استفاده از تجهيزات دريافت از ماهواره منع قانوني دارد و استفاده کننده از آن نيز مجرم محسوب مي گردند و به موجب اين که قانونگذار در اين خصوص براي هيچ يک از شهروندان تفاوتي از نظر سن و سال و... قائل نشده است لذا بر همين اساس انجام فعل قانوني (جمعآوري تجهيزات دريافت از ماهواره) توسط ماموران پليس به صورت يکنواخت و يکسان اجرا مي شود و هيچ اقدام متفاوتي براي هيچ يک از شهروندان متصور نمي باشد. بايد توجه داشت که يکي از تاثيرات مخرب فرهنگي و اجتماعي برنامه هاي منحط غرب در شبکه هاي ماهواره اي براي اقشار مختلف جامعه، بي مهري افراد خانواده به همديگر به ويژه نسبت به سالمندان عزيز است که جمعآوري اين تجهيزات از تاثيرات مخرب آن نيز مي کاهد. از سويي ديگر با فعال شدن 16 شبکه ديجيتالي داخلي از طريق دستگاه ست تاپ باکس و با وجود تنوع در برنامه هاي صدا و سيما که از کيفيت بالايي نيز برخوردار است تا حد زيادي اوقات فراغت آحاد مردم خوب استان پر مي شود. در پايان يادآوري اين نکته نيز ضروري است که پايبندي به قانون و تعميم قانونگرايي در بين اقشار مختلف جامعه به ويژه نوجوانان و جوانان از سوي سالمندان عزيز، جامعه اي پاک و باطراوت را رقم مي زند.
معاون اجتماعي فرماندهي انتظامي استان سمنان
سرهنگ پاسدار عباسعلي رحيمي

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان