تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دکتر کردي معاون پژوهشي مطالعات خانواده ايران در نشست علمي صدا و سيماي مرکز سمنان عنوان کرد
هيچ اخلاقي بهتر و والاتر از مهر ورزيدن نيست

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
عبد الرضا کردي روان شناس ، مشاور خانواده، استاد دانشگاه ايران و مالزي و معاون پژوهشي انجمن مطالعات خانواده ايران که به دعوت بسيج و روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان در جمع تعدادي از کارکنان و خانواده آنان حضور يافته بود و گفت: احسان از مهمترين دارايي هاي انسان است و بايد تلاش کنيم به زندگي نگاهي ساده داشته باشيم .
به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان، وي با اشاره به اهميت خانواده در جامعه افزود: وقت خدا و وقت خانواده از ارکان مهمي است که همه مي بايست در کنار ساير کارها به آن توجه ويژه نماييم.
وي اظهار داشت: هيچ اخلاقي بهتر و والاتر از مهر ورزيدن نيست لذا بايد در سه محور رابطه من با من، من با غير و من با خدا دقت بيشتري کرد تا به هدف نهايي که همان مهرورزي است دست يابيم .
معاون پژوهشي انجمن مطالعات خانواده ايران با اشاره به اشعاري از قيصر امين پور آوردن نام خدا در کارها را بسيار تاثيرگذار دانسته و بيان داشت: توجه به الگوهاي اسلامي، آوردن نام خدا در ادبيات خود و توجه به حسنات مردم و عدم توجه به بدي هاي آنان باعث محبت شده و محبت نيز در زندگي و جامعه معجزه مي کند .
به گزارش روابط عمومي صدا و سيماي مرکز سمنان در ابتداي اين جلسه شريفي فر مدير کل صدا و سيماي مرکز سمنان از دکتر کردي به جهت همکاري، همياري و حضور در برنامه هاي صدا و سيما تقدير و تشکر کرد .
قابل ذکر است  کردي در مجموعه سيزده قسمتي سايبان مهر به تهيه کنندگي حسين قدرت آبادي و کارگرداني روح ا... فخرو حضور داشته و در مباحث تشکيل و تحکيم خانواده مطالب ارزنده اي را ارائه نموده است .
اين مجموعه به دليل استقبال مخاطبين در روزهاي جمعه و شنبه از شبکه سراسري شما پخش مي گردد.

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان