تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
حداکثر قيمت شکر فله اي; 1400 تومان

معاون کالاهاي مصرفي و خدمات عمومي سازمان حمايت مصرف کنندگان و توليدکنندگان در مورد قيمت شکر عنوان کرد: شکر فله اي نبايد بيشتر از 1350 تا 1400 تومان در جلوي در کارخانه ها باشد و با احتساب اين نرخ، در هفته جاري قيمت شکر در بسته بندي هاي 900 گرمي اعلام مي شود. 
به گزارش ايسنا، محمد قبله در مورد قيمت شکر توضيح داد: پس از ارائه درخواست افزايش قيمت براي شکر، با فعالان اين بخش تفاهم کرديم که يک قيمت متعادل و متناسب را اتخاذ کنيم و قرار شده بود که يک قيمت فروش براي جلوي در کارخانه ها در هفته گذشته اعلام شود و طي هفته جاري نيز قيمت شکرهاي بسته بندي شده تعيين شوند. 
وي اضافه کرد: طبق توافقات، شکر فله اي نبايد 1350 تا 1400 تومان جلوي درکارخانه ها بيشتر باشد اما در مورد شکرهاي بسته بندي شده تصميمي اتخاذ نشده است.  
قبله اضافه کرد: با احتساب يک حداقل هزينه اي براي بسته بندي هاي شکر ما يک قيمت ارشادي اعلام مي کنيم که معمولا اين هزينه بين 150 تا 200 تومان است. 
به گفته وي پيشنهاد سازمان حمايت مصرف کنندگان وتوليدکنندگان براي هزينه بسته بندي حداکثر 150 تومان است که به اضافه آن 1400 تومان قيمت شکر فله اي، در نهايت نبايد قيمت شکر بسته بندي شده بيش از هزار و 550 تومان شود.
قبله در مورد قيمت ارشادي نيز توضيح داد: ما قيمت دستوري براي واحدها نداريم و با توجه به نرخ هاي حامل هاي آن ها طبق تفاهم نامه اي با واحدها قيمت ها را با آن ها تعيين مي کنيم و اين قيمت ها بر روي محصولات آن ها درج مي شود که اگر آن وقت آن واحد بخواهد محصولش را بيشتر از قيمت درج شده بفروشد با او برخورد مي شود. 


نسخه چاپي ارسال به دوستان