تاریخ 1390/11/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
هنرمندان حوزه هنري استان سمنان در جمع برترين هاي اولين جشنواره عکس بسيج

سمنان- روزنامه پيام استان سمنان
هنرمندان حوزه هنري استان سمنان در اولين جشنواره عکس بسيج استان سمنان، «قاب بيداري » مورد تجليل و تقدير قرار گرفتند .
به گزارش روابط عمومي حوزه هنري استان سمنان، در آيين اختتاميه اين جشنواره که با حضور رئيس حوره هنري استان سمنان، مدير کل فرهنگ و ارشاد اسلامي استان و جمعي از هنرمندان در تالار ماه حوزه هنري استان سمنان برگزار شد از 23 اثر عکاسان استان سمنان تجليل شد.
موسي الرضا رضائيان، ياسر قمي، امين نجم الدين، آزاد قدرتي، اميد نجم الدين، ابوالفضل حسني، حسين پرورش، امير حسين عليداقي، سارا زارع، حسن محمد حسني، مهدي نجفي، فرزانه حسني و احمد بازوي از هنرمندان عضو دفتر هنرهاي تجسمي و خانه عکاسان حوزه هنري استان سمنان در اين جشنواره مورد تقدير و تجليل قرار گرفتند .   
در اين جشنواره 45 نفر از عکاسان استان سمنان در موضوعات انسان و پايداري ، آيين و سنن و انسان و سازندگي ، 699 اثر به دبيرخانه ارسال کردند که از اين ميان 479 اثر به مرحله دوم و از اين تعداد ، 148 اثر به بخش مسابقه راه پيدا کرد.
بنا بر اين گزارش، از ميان 148 اثر راه يافته به بخش مسابقه، صاحبان 9 اثر از عکس هاي رنگي و 7 اثر از عکس هاي سياه و سفيد در موضوعات سه گانه، تجليل و جوايز جشنواره را دريافت کردند .
همچنين آثار هنرمندان حوزه هنري استان سمنان در نمايشگاه عکس قاب بيداري که شامل30 اثر از عکاسان استان سمنان بود، در گالري خورشيد حوزه هنري استان سمنان به نمايش درآمد .

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان