تاریخ 1395/06/27 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نتايج شب اول ليگ قهرمانان اروپا؛
شروع قدرتمندانه بايرن و بارسا
تجربه تلخ سردار و سعيد

سرويس ورزشي:

بايرن مونيخ و بارسلونا ديدارهاي پرگلي را در ليگ قهرمانان اروپا پشت سر گذاشتند.

شب اول فصل جديد ليگ قهرمانان اروپا در حالي دنبال شد که پيش از شروع بازي‌ها، ديدار منچسترسيتي و مونشن‌گلادباخ به دليل بارش شديد باران در شهر منچستر لغو شد. در ديگر بازي‌ها بايرن مونيخ و بارسلونا حريفان را گل‌باران کردند. بايرن که ميزبان رستوف بود‌اين تيم را 5- صفر برد. ‌اين ديدار از جهت حضور سردار آزمون و سعيد عزت‌اللهي در ترکيب تيم روسيه‌اي براي ما هم خيلي مهم بود. اما در نهايت تجربه سعيد و سردار از اولين بازي خودشان در ليگ قهرمانان تلخ بود. لواندوفسکي، مولر (2)، کيميچ، برنات براي بايرن گل زدند.

بارسا هم که ميزبان سلتيک بود، حريف اسکاتلندي را هفت تايي کرد. نکته مهم‌ اين بازي هت‌تريک ليونل مسي بود. نيمار و‌اينيستا ديگر گل‌هاي بارسا را به ثمر رساندند. گل‌هاي ششم و هفتم هم به نام سوارز ثبت شد تا درخشش مثلث MSN تکميل شود. تراشتگن دروازه بان بارسلونا هم در‌اين ديدار يک پنالتي سلتيک را مهار کرد.

پاري‌سن‌ژرمن در ديداري خانگي برابر آرسنال به تساوي رسيد. کاواني ابتدا در دقيقه 1 پي اس جي را پيش انداخت. اما در دقايق پاياني الکسيس سانچز گل تساوي را براي آرسنال به ثمر رساند.

اتلتيکو مادريد هم با برد 1- صفر مقابل‌ايندهوون فصل جديد ليگ قهرمانان اروپا را خوب شروع کرد. ساول نيگز جوان تک گل تيم سيمئونه را به ثمر رساند.

در ديگر بازي‌ها ناپولي 2-1 ديناموکيف را برد. بشيکتاش و بنفيکا به تساوي 1-1 رسيدند. همين نتيجه در بازي لودوگورتس و بازل هم تکرار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان