تاریخ 1390/11/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رييس اتحاديه کشوري بنکداران مواد غذايي خبر داد:
ثبات قيمت ها تا 29 فروردين ماه

قيمت هيچ کالايي در حوزه  بنکداري مواد غذايي تا پايان 29 فروردين ماه سال 1391 افزايش پيدا نمي کند.  
رييس اتحاديه کشوري بنکداران مواد غذايي تاکيد کرد: در حال حاضر نيز با توجه به اين که هيچ کالايي با نرخ جديد دلار وارد نشده، قيمت کالاها افزايش نداشته البته نرخ برخي اقلام به دليل برخي هزينه ها تغييري جزيي داشته است. 
قاسم علي حسني در گفت وگو با ايسنا ادامه داد: قيمت شکر 100 تومان کاهش پيدا کرده و به 1200 تومان رسيده است و از سوي ديگر تخفيف هايي که شرکت ها مي دادند در مورد برخي اقلام چون روغن برداشته شده، اما هيچ گونه افزايش قيمت نداشته ايم. 
وي با تاکيد بر اين که قيمت مواد غذايي در سراسر کشور ريالي افزايش پيدا نکرده است، گفت: اتحاديه  بنکداران مواد غذايي به هيچ واحدي اجازه بالابردن قيمت را نمي دهد و اگر شرکتي يا واحد صنفي اي نرخ را افزايش دهد، کار غيرقانوني محسوب مي شود.
رييس اتحاديه بنکداران مواد غذايي هم چنين با اشاره به برنامه هاي پيش روي اتحاديه با توجه به نزديک شدن ايام نوروز اظهار کرد: برنامه  شرکت در نمايشگاه هاي عرضه  مستقيم کالا در سراسر کشور و برگزاري فروش فوق العاده را داريم.  حسني با تاکيد بر عرضه  مستقيم کالا در نمايشگاه ها از 10 تا 20 اسفند ماه تصريح کرد: در نمايشگاه بهاره اقلامي چون روغن، برنج، شکر و ساير مايحتاج عمومي مردم با قيمت مصوب توزيع مي شود.
وي با بيان اين که قرار است سازمان بازرگاني مقداري روغن و ... به اتحاديه بدهد تا در نمايشگاه بهاره توزيع شود، گفت: اتحاديه  بنکداران مواد غذايي حضور فعال در نمايشگاه دارد و عرضه  فراوان همراه با کيفيت را مدنظر گرفته است.
رييس اتحاديه کشوري بنکداران مواد غذايي تصريح کرد: هيچ گونه کمبودي در حوزه  مواد غذايي وجود ندارد، انبار ها مملو هستند و تا جايي که مردم بخواهند کالا عرضه مي شود. 

 


نسخه چاپي ارسال به دوستان