تاریخ 1395/06/03 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
افتتاح 40 پروژه همزمان با هفته دولت در گرمسار

فرماندار گرمسار از افتتاح 40 پروژه همزمان با هفته دولت در اين شهرستان خبر داد.

به گزارش ايسنا، داريوش طاهري در جمع خبرنگاران با اعلام اين خبر اظهار کرد: اين پروژه‌ها با اعتباري بالغ بر 400 ميليارد ريال به بهره‌برداري مي‌رسند.

وي با اشاره به تلاش‌هاي دولت تدبير و اميد تصريح کرد: دولت يازدهم با وجود مشکلاتي که با آن روبرو بوده تلاش‌هاي خوبي در حوزه‌هاي مختلف داشته است.

طاهري با تجليل از خدمات اين دولت در حوزه‌هاي مختلف و خصوصا تامين امنيت کشور در شرايط بحراني منطقه، خاطرنشان کرد: دولت تدبير و اميد دولت امنيت و آرامش و پيشرفت در تاريخ ايران است.

فرماندار گرمسار از هفته دولت به عنوان يك فرصت مناسب براي محاسبه عملكرد دولت يازدهم نام برد و افزود: مردم بايد از خدماتي که دولت در اين سال‌ها انجام داده مطلع شوند.

وي به دلايل ماندگاري نام شهيدان رجايي و باهنر اشاره و تصريح کرد: اين شهيدان با اقداماتي بي‌ريا و خدا‌پسندانه خود اثري ماندگار و برجسته در كشور گذاشتند.

فرماندار گرمسار ادامه داد: همين اخلاص، سادگي، ايمان و شجاعت سبب شده كه دولت شهيدان رجايي و باهنر براي قرن‌ها الگوي تمام عيار همه كساني باشد که بعد از آنها در اين جايگاه‌ها قرار مي‌گيرند.

طاهري؛ ساده‌زيستي را از ويژگي‌هاي برجسته شهيدان رجايي و باهنر برشمرد و گفت: بايد خدمات اين عزيزان براي مردم خصوصا جوانان بيان شود تا ساده‌زيستي و خدمت‌گذاري صادقانه آنان به عنوان الگويي براي مسئولان مطرح باشد.

همچنين فرماندار و مسئولين دستگاه‌هاي اجرايي شهرستان گرمسار با آغاز هفته دولت با حضور در گلزار شهداي گرمسار به شهداي اين شهرستان اداي احترام کردند.

فرماندار گرمسار در اين مراسم با بيان اينكه امنيت، آرامش و صلابت امروز ما از خون‌هاي پاك و مطهر شهداست افزود: رجايي و باهنر الگوهاي تمام عيار براي شهدا و مسئولين هستند و براي سال‌هاي آينده نيز خواهند بود. طاهري بيان کرد: برخي از ويژگي‌ها در شهدا ذاتي بود و برخي از خصوصيات شهدا بعد از اينكه شاگرد امام(ره) شدند در آنها بروز پيدا كرد.

وي ادامه داد: شهيدان رجايي و باهنر دو انسان وارسته اي بودند كه در راستاي خدمت‌گزاري به مردم از هيچ تلاشي دريغ نكردند.

اين مقام اجرايي با بيان اينكه شهيدان رجايي و باهنر دو اسوه و الگو براي مسئولان هستند، افزود: همه ما بايد خصوصيات اخلاقي و رفتاري اين دو بزرگوار را الگوي خود قرار دهيم و شبانه‌روز در خدمت مردم باشيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان