تاریخ 1395/05/02 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
اخبار کوتاه ورزشي

سيد‌حسين زرگر داور حساس‌ترين بازي هفته اول ليگ برتر

سرويس ورزشي:

قضاوت ديدار استقلال تهران- نفت تهران حساس‌ترين رقابت هفته اول ليگ برتر فوتبال كشور به داور ارزنده و توانمند سمناني سيدحسين زرگر سپرده شد تا برترين داور ايران در اين فصل به قضاوت دربي پايتخت اميدوار باشد، براي اين داور دوست داشتني استان آرزوي موفقيت هر چه بيشتر را از خداوند منان خواستاريم.
جهانديده سکان‌دار هيات شطرنج شهرستان گرمسار شد

سرويس ورزشي:

در مراسم معارفه رياست جديد هيات شطرنج شهرستان گرمسار که با حضور نيکدل رياست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار و گل‌هاشم رياست هيات شطرنج استان سمنان در محل اداره ورزش و جوانان گرمسار برگزار شد، مهدي جهانديده به عنوان رياست جديد اين هيات حکم خود را با امضاي رياست هيات استان و از دست رياست اداره ورزش و جوانان شهرستان گرمسار دريافت کرد. در اين مراسم تني چند از فعالان شطرنج شهرستان حضور پيدا کردند تا ضمن عرض تبريک به آقاي جهانديده به شرح توضيحاتي در خصوص شطرنج گرمسار بپردازند و توقعات جامعه شطرنج را از رياست جديد هيات بيان نمايند.
شاهرود ميزبان مسابقات پرورش‌اندام انتخابي استان بزرگداشت حميدرضا ملکي

سرويس ورزشي:

به گزارش روابط عمومي اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود، مسابقات پرورش‌اندام (بادي کلاسيک، فيزيک) انتخابي استان بزرگداشت استاد حميدرضا ملکي به ميزباني شاهرود در روز جمعه 22 مرداد 95 در استاديوم ذوب‌آهن شاهرود برگزار مي‌گردد. اين دوره از مسابقات با همکاري اداره ورزش و جوانان شهرستان شاهرود و هيأت بدنسازي و پرورش‌اندام شاهرود برگزار خواهد شد.تغيير قوانين واليبال در المپيک

مسابقات واليبال المپيک 2016 ريو بدون وقت استراحت فني برگزار مي‌شود. فدراسيون جهاني واليبال تصميم گرفت بازي‌هاي واليبال در المپيک 2016 ريو بدون وقت‌هاي استراحت فني در امتيازهاي 8 و 16 برگزار شود.

فدراسيون جهاني واليبال به منظور کوتاه کردن زمان اين بازي‌ها، چنين تصميمي را اتخاذ کرده و به اين ترتيب تيم‌ها 2 وقت استراحت 30 دقيقه‌اي و همچنين تقاضاي ويدئو چلنج خواهند داشت. هدف فدراسيون جهاني واليبال اين است که زمان برگزاري يک بازي حداکثر 105 دقيقه باشد.
اکبر احدي مربي بوکس ايران در المپيک ريو شد

بوکس ايران بالاخره مربي خود براي المپيک ريو را شناخت و قرار است اکبر احدي در کنار روزبهاني در ريو حضور داشته باشد. احدي حدود دو سال است که مربي تخصصي احسان روزبهاني است و در کنار غلامرضا کريمي ‌به عنوان مربي فني و چراغي به عنوان مربي بدنساز کار آماده‌سازي اين بوکسور المپيکي ايران را بر عهده دارند.
حاج صفي به تراکتورسازي نزديک‌تر شد

مدافع‌هافبک تيم ملي فوتبال ايران به تراکتورسازي نزديک‌تر شد.
به گزارش ايسنا، احسان حاج صفي که سه تيم بزرگ داخلي يعني سپاهان، استقلال و ترکتورسازي خواهان جذب او هستند، ظاهرا در صورت منتفي شدن حضورش در اروپا به احتمال زياد راهي تبريز مي‌شود.
مدافع‌هافبک ملي پوش فوتبال ايران به دليل رابطه نزديکش با برخي از اطرافيان باشگاه تراکتورسازي، احتمال دارد راهي تبريز شود و اين در حالي است که باشگاه سپاهان و استقلال از مدت‌ها پيش خواهان او هستند.
تمايل آبي‌هاي پايتخت به جذب حاج صفي به حدي است که منصوريان پيش‌تر اعلام کرده بود تا هفته پنجم هم منتظر اين بازيکن مي‌ماند.رئيس و دبير هيات فوتبال در تمرينات تيم فوتبال هف سمنان

سرويس ورزشي:
رئيس و دبير هيات فوتبال استان روز پاياني هفته گذشته با حضور در زمين چمن استاديوم تختي سمنان در تمرين تيم فوتبال هف سمنان حاضر شده و از نزديک با کادر فني به گفتگو تبادل نظر پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان