تاریخ 1395/04/21 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
امام جمعه ميامي:
ورزشکاران با رفتار خود اخلاق را در جامعه ترويج دهند

سرويس ورزشي:

امام جمعه ميامي گفت: ورزشکاران علاوه بر توجه به بعد قهرماني، با رفتار حسنه و تهذيب نفس، ترويج‌دهنده اخلاق در جامعه باشند.

حجت‌الاسلام و المسلمين قربانعلي صفائي‌پور روز سه‌شنبه در ديدار با اعضاي هيات فوتبال ميامي گفت: رفتار ورزشکاران همواره مورد توجه جوانان بوده و نسل امروز جامعه از آنان الگو مي‌گيرند.

امام جمعه ميامي خاطرنشان کرد: ورزش باعث نشاط و شادابي در جامعه مي‌شود و افرادي که به ورزش روي مي‌آورند، از نااميدي و پوچي دوري مي‌کنند که اين امر يکي از مزيت‌هاي مهم ورزش است.

صفائي‌پور با اشاره به نقش موثر حضور تماشاگران در موفقيت تيم‌هاي ورزشي تاکيد کرد: هواداران تيم هاي ورزشي بايد بدانند که به دست آوردن قهرماني چه درجام رمضان و در ديگر ميادين ورزشي با هر قيمتي قابل قبول نيست و فضاي ورزشگاه‌ها بايد از شعارها و رفتارهاي غير اخلاقي پاک باشد.

وي گفت: دين مبين اسلام همواره به سلامت جسم تأکيد داشته و در کلام بزرگان دين مبين اسلام نيز توصيه‌هاي مکرري به ورزش کردن آمده است.

امام جمعه ميامي افزود: ورزشکاران با توجه کردن به دستورات خداوند متعال و نبي اسلام(ص) علاوه بر تهذيب نفس موفق شده‌اند به سلامت جسم نيز توجه داشته و جسم خود را براي دست‌يابي به رتبه‌هاي عالي در مسابقات ورزشي پرورش دهند.

درجام رمضان 1395 که به نام زنده‌ياد مهدي آقائي از پيشکسوتان ورزش شهرستان برگزارشده است تيم‌هاي انصار و قائم به مسابقه پاياني و تيم‌هاي سرحد و ياران‌مهدي به رده‌بندي راه يافتند و همزمان با شب عيد سعيد فطر آخرين مسابقات فوتسال درسالن ورزشي مولاعلي ميامي برگزار شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان