تاریخ 1395/04/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
معاون هماهنگي امور عمراني استانداري سمنان در ديدار با اعضاي شوراي شهميرزاد؛
اميدواريم با وجود پتانسيل‌هاي بالقوه بخش شهميرزاد به توسعه‌اي پايدار دست يابيم

سرويس خبر

طي هماهنگي صورت گرفته با مهندس زند وکيلي معاون هماهنگي امور عمراني استانداري جلسه‌اي به اتفاق اعضاي شوراي شهر شهميرزاد در دفتر ايشان تشکيل شد.

معاون هماهنگي امور عمراني استانداري با توجه به ويژه بودن شهر شهميرزاد به جهت نزديک بودن به مرکز استان، آب وهواي مناسب، طبيعت خدادادي، کوچه باغات زيبا و درختان کهنسال گردو و تهيه طرح جامع گردشگري همزمان با طرح جامع شهر و ايجاد زير ساخت ها در جذب گردشگر با هدف توسعه همه جانبه پايدار شهري را ضروري دانست.

مهندس زند وکيلي افزود: وحدت و همدلي شهرداري، شورا، مردم و مسيولين استاني در تحقق برنامه‌ها خيلي موثر خواهد بود که با فراهم کردن شرايط مناسب و امن در جهت جذب سرمايه‌گذار داخلي و خارجي با وجود پتانسيل‌هاي بالقوه بخش شهميرزاد در جهت رونق اقتصادي و اشتغال و گردشگري به توسعه‌اي پايدار دست يابيم.

در ادامه حصيرباف واحمد پناه از اعضا شوراي شهر در خصوص مسايل ومشکلات شهر در بخش پروژهاي نيمه تمام مربوط به شهرداري و دولتي شامل بازار روز ميوه و تره بار، تکميل سوييت و تجهيزات پارک کوهستان و استخر دانش‌آموزي وکانون پرورشي باقرالعلوم، فرهنگ‌سرا، مخزن ذخيره آب شرب، استخر ذخيره آب کشاورزي، نارسايي‌ها در بخش بهداشت ودرمان و آموزش و پرورش، مصوبه دولت در احداث کمپ تيم ملي، محل اردوي ملي دانش‌آموزي و تکميل فاضلاب شهري توضيحاتي ارايه کردند.

در پايان اعضاي شورا از نگاه ويژه وحمايت ايشان در حفظ باغات و درختان وکوچه باغ‌ها و رعايت اصول شهرسازي در ساخت و سازها و برنامه‌ريزي صحيح در جهت توسعه همه جانبه شهر تقدير و قدرداني کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان