تاریخ 1395/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
رشد 20 درصدي ثبت‌نام عتبات عاليات دانشگاهيان در استان سمنان

سرويس خبر

مسئول شوراي هماهنگي عمره و عتبات دانشگاهيان استان سمنان از ثبت‌نام حدود سه هزار نفر از دانشگاهيان استان براي اعزام به کربلاي معلي خبر داد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه سمنان، حجت‌الاسلام حسين ذوالفقاري لقب با اعلام اين خبر گفت: اعزام متقاضيان از سوم مرداد آغاز و تا سي‌ام مهر ادامه دارد.

وي گفت: ثبت‌نام کنندگان شامل دانشجويان دختر و پسر مجرد، دانشجويان متاهل، کارمندان و اساتيد دانشگاه‌هاي استان هستند که در قالب 14 کاروان به صورت زميني و هوايي به اين سفرمعنوي اعزام مي‌شوند.

مسئول شوراي هماهنگي عمره و عتبات دانشگاهيان استان سمنان گفت: بيشترين ثبت‌نام‌کنندگان را دانشجويان متاهل و همراهان آنان با يک هزار و 385 نفر تشکيل مي‌دهند، دانشجويان پسر مجرد با 703 ثبت‌نامي، دانشجويان دختر مجرد با 408 ثبت نامي، کارمندان دانشگاه‌هاي استان و همراهان آنان با 315 ثبت‌نامي و اساتيد دانشگاه‌ها و همراهان آنان با 165 نفر در رده‌هاي بعدي ثبت‌نام براي اعزام به اين سفر معنوي قرار دارند.

حجت‌الاسلام حسين ذوالفقاري لقب با بيان اينکه به متقاضيان سفر زميني يک ميليون تومان و هوايي يک ميليون و 500 هزار تومان تسهيلات بانکي پرداخت مي‌شود خاطرنشان کرد: حدود 600 نفر از اين افراد از دانشگاه سمنان عازم اين سفر خواهند شد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان