تاریخ 1395/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
روي خط پيام- 33332379

وقتي تورم کاهش مي‌يابد شيب گراني‌ها هم بايد کم شود!

نرخ همه کالاها از برنج و خرما گرفته تا گوشت، روغن، حبوبات، مرغ، تخم مرغ و ميوه‌ها و خشکبار در دولت يازدهم گران شده است، پس چگونه است که دولتمردان مرتبا از کاهش تورم نقطه به نقطه حرف مي‌زنند؟

هم‌ولايتياقتصاد مقاومتي يعني انجام و عمل

آن گونه که من متوجه شده ام اقتصاد مقاومتي مورد تاکيد مقام معظم رهبري اين است که همه آحاد جامعه از زن و مرد و مدير و مسئول و کارگر و کارمند و بالاترين مقام مسئول در دستگاه‌هاي دولتي و غيردولتي در مصرف آب و برق و ساير مصارف روزانه حداکثر صرفه جويي را داشته باشند.

محبوب نيافرق ميان تاکسيداران چيست؟

از مسئولين مربوطه مي‌خواهم از اين طريق بپرسم چه فرقي بين تاکسيداران تحت نظر شهرداري با تاکسيداران تحت نظر اصناف است که تاکسي‌هاي مربوط به شهرداري بابت نداشتن تاکسيمتر جريمه مي‌شوند ولي تاکسي‌هاي اصناف از اين قاعده مستثني هستند؟ اين درحالي است که استفاده از تاکسيمتر براي مردم مشکلاتي را به وجود آورده است.

تماس با روي خط پيامجابه‌جايي چندين مدير نمي‌تواند اعتراض مردم را پايان دهد

با جابه‌جايي چند مديرعامل بانک نمي‌توان به اعتراض مردم نسبت به پرداخت حقوق‌هاي نجومي پايان داد و بايد با تمام عوامل اين فساد برخورد شود.

علي مداحآمريکا قصد اجراي تعهدات خود را ندارد

چرا بعضي‌ از ما متوجه خباثت، بدعهدي و خيانت‌هاي شيطان بزرگ نمي شوند؟ آمريکا ديگر چه بايد کند تا دولت تدبير متوجه شوند که آمريکا قصد اجراي تعهدات خود در برجام را ندارد. او تا ما را بي‌هويت نکند دست از خباثت‌هاي خود برنمي‌دارد؟

اکرم همتيسعودي‌ها نمي‌توانند مسئوليت حرمين شريفين را داشته باشند

بروز حادثه جديد در مسجدالحرام و مصدوميت 18 زائر خانه خدا در اثر ازدحام بار ديگر به همه فهماند که حل اين مشکل مسلمين در گرو خارج کردن اداره حرمين شريفين از دست سعودي‌هاي تکفيري و واگذاري آن به شورايي از کشورهاي اسلامي است. دولت جمهوري اسلامي بايد طرح و ايده نحوه اداره حرمين شريفين را براي کشورهاي اسلامي پيشنهاد نمايد و در هر سال بايد منتظر حادثه بود!

يک شهروندتمامي کارمندان بانک زندگي مرفه‌اي ندارند

کارمند بانک با 20 سال سابقه کار صاحب يک واحد منزل 110 متري با يک دستگاه پرايد هستم. چرا بايد مسئولان بالاتر ما صاحب زندگي اشرافي بشوند و مردم را به همه ما بدبين بکنند.

يک کارمند بانکگراني‌ها با نرخ تورم همخواني ندارد

يک نفر پيدا بشود و تک رقمي شدن تورم را که ادعاي مسئولين اقتصادي است با گران شدن مرغ و برنج و شکر و خرما و... براي ما مردم توجيه کند. يک نفر کاري کند که ما کاهش تورم را آن گونه که مي گفتند در جيب مان حس کنيم.

عزالدينوضعيت پيماني‌هاي آموزش و پرورش را مشخص کنيد

ما جمع کثيري از نيروهاي قراردادي آموزش و پرورش به دليل نداشتن امنيت شغلي و حقوق حداقلي پيگير تبديل وضعيت خود به پيماني هستيم. بعد از گذشت 15 سال کاري براي ما انجام نداده‌اند. چرا؟

جمعي از پيماني‌هاي آموزش و پرورش


نسخه چاپي ارسال به دوستان