تاریخ 1395/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حضور معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استانداري؛
جلسه بررسي طرح ايجاد دهكده اشتغال برگزار شد

سرويس خبر

با حضور محمدرضا ميرزايي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي و امير بينايي مدير کل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي استانداري جلسه بررسي طرح ايجاد دهکده اشتغال برگزار شد.

به گزارش روابط عمومي استانداري سمنان:

مدير كل دفتر امور اجتماعي و فرهنگي هدف از برگزاري جلسه را در راستاي اهداف كارگروه اجتماعي فرهنگي اقتصاد مقاومتي با موضوع ايجاد دهكده اشتغال با رويكرد فرهنگي و اجتماعي اعلام كرد.

در ادامه مظاهري رئيس مجمع كارگروه اقتصادي و فرهنگي بسيج سپاه شهرستان سمنان به معرفي مجمع و كارگروه و همچنين تبيين و تشريح طرح مذكور توضيحاتي را به اعضاي حاضر در جلسه ارائه نمودند. همچنين آقاي عرب معاون كميته امداد امام خميني(ره) استان و عضو مجمع كارگروه اقتصادي و اجتماعي و فرهنگي بسيج نيز به تشريح جزئيات طرح پرداخته و پروژه مذكور را ممزوجي از هنر خلاقيت و معماري دانستند.

ميرزايي معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي نيز ضمن استقبال از ايده‌هاي نو و خلاقانه تشكيل اين جلسه را نشانگر عزم عمومي دولت جهت استفاده از خرد جمعي در حمايت همه جانبه از طرح و ابتكارات اعلام و ضمن تاييد كليات طرح ارائه شده از اعضاي جلسه خواستند كه با ديد فرابخشي و مثبت به اينگونه طرح‌ها و برنامه‌ها نگاه كرده تا زمينه بروز و ظهور فكر‌ها نو و ايده‌هاي جديد در بخش‌هاي مختلف جامعه فراهم شد.

در ادامه دكتر بهزادنژاد مدير گردشگري طرح تكاپو، مهندس بيرقي مدير عامل مجتمع تجاري و گردشگري ققنوس، مهندس موسوي شهردار سمنان نيز به تشريح برنامه‌هاي مشابه با رويكرد توسعه گردشگري پرداختند.

در اين جلسه آقايان صادقي مشاور استاندار، ارگي سرپرست فرمانداري مهديشهر، حيدري مديرعامل سازمان همياري، عبدالهي معاون فرهنگي سپاه استان، مشتاقي معاون اداره كل كار و رفاه اجتماعي و طاهريان معاون اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان به معايب و محاسن طرح مذكور اشاره و نظرات و پيشنهادات خود را ارائه نمودند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان