تاریخ 1395/04/15 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
علوي: وزارت اطلاعات پيامکي به روزنامه‌نگاران ارسال نکرده است

وزير اطلاعات گفت: اين وزارتخانه هيچ پيامک تهديدآميز به روزنامه‌نگاران ارسال نکرده و قطعا نفس چنين اقدامي از نظر حرفه اطلاعاتي، يک اقدام ناشيانه و غيرکارشناسانه است.

به گزارش ايرنا از خانه ملت، سيدمحمود علوي با اشاره موضوعات مطرح شده درباره ارسال يک پيامک تهديد آميز امنيتي به جمعي از روزنامه نگاران، اظهار داشت: وزارت اطلاعات چنين پيامکي را ارسال نکرده است و بعيد مي داند که اين پيامک توسط يک مرجع رسمي امنيتي صادر شده باشد، زيرا نفس چنين اقدامي از نظر حرفه اطلاعاتي يک اقدام ناشيانه و غيرکارشناسانه است.وزير اطلاعات ادامه داد: يک مرجع هوشمند اطلاعاتي ممکن است که عنداللزوم به يک خبرنگار متخلف تذکر يا هشداري بدهد، ولي به صورت يکجا با تعداد زيادي از خبرنگاران با لحن هشدار تهديدآميز سخن نمي گويد.

بر اساس اين گزارش، متن زير، متن پيامکي است که عصر پنجشنبه هفته گذشته براي بسياري از روزنامه‌نگاران و اصحاب رسانه ارسال شده است.

'هرگونه ارتباط و همکاري با عناصر معاند خارج از کشور از طريق ايميل، پورتال‌هاي امن و ساير وسايل ارتباطي عملي مجرمانه و موجب پيگرد قضائي است. ضروري است ارتباطات خود را قطع نماييد. اين پيامک به‌منزله آخرين هشدار امنيتي است'.


نسخه چاپي ارسال به دوستان