تاریخ 1395/03/26 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
تهيه‌کننده سريال رمضاني «برادر»:
تلويزيون مهمترين بخش صداوسيماست

تهيه‌کننده سريال ماه رمضاني «برادر» ابراز اميدواري کرد: رييس صداوسيما بتواند به واسطه تعامل بيشتر با دولت اتفاقات خوبي را براي رسانه ملي رقم بزند و بتواند از لحاظ مالي بودجه‌ي خوبي بگيرد تا تعداد توليدات سيما بالا برود.

نعمت‌الله چگيني در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس رسانه ايسنا درباره رييس جديد سازمان صداوسيما گفت: آقاي علي‌عسکري را دورادور مي‌شناسم؛ ايشان يکي از مديران خوب در دوره آقاي ضرغامي بودند که اتفاقات و تغييرات خوبي را در زمينه تجهيز سازمان صداوسيما با ماهواره‌هاي جديد رقم زدند که باعث کيفيت بهتر کارها شد

او در همين زمينه عنوان کرد: در حال حاضر تعداد سريال‌هاي تلويزيوني خيلي کم است؛ اميدوارم تهيه‌کنندگان زيادي با کارهاي جديد و ايده‌هاي نو کار کنند تا مردم ما هم به سمت ماهواره نروند. اصولا مهمترين بخش صداوسيما، تلويزيون است و مهترين بخش سيما هم نمايش و خبر است که بايد روي آنها مانور بيشتري داده و سرمايه‌گذاري بيشتر شود و در عين حال مديران بهتري اين قسمت‌ها را اداره کنند که ان‌شاءالله در مدت زمان کوتاهي سازمان صداوسيما کيفيت بهتري به دست بياورد.

اين تهيه‌کننده در ادامه درباره فشردگي ساخت سريال‌هاي رمضاني بيان کرد: ساخت سريال‌هاي رمضاني اغلب دير آغاز مي‌شود با وجود اينکه مي‌دانيم هر سال ماه رمضان داريم و بايد يکسري کارهاي نمايشي براي اين ايام داشته باشيم، ولي متاسفانه اتفاقاتي مي‌افتد که باعث مي‌شود نسبت به ضبط سريال‌ها دير اقدام کنيم. البته خدا را شکر ما امسال زودتر از همه کارمان را آغاز کرديم که نگراني بدو بدوهاي آخر کار نداشته باشيم و به گروه استرس وارد نکنيم و گروه با خيال راحت کارشان را انجام دهند

وي گفت: ما سريال «برادر» را اواخر بهمن ماه 94 کليد زديم و خدا را شکر تا اينجا کارمان را خوب رسانديم تاکنون هم حدود 80 درصد از تصويربرداري به پايان رسيده است. با برنامه‌ريزي‌هايي که داريم پيش‌بيني‌مان اين است که يک هفته پس از ماه مبارک رمضان کار تصويربرداري‌مان به پايان برسد اما تدوين، موسيقي و صداگذاري همزمان تا قست آخر ادامه دارد.

چگيني در پايان در پاسخ به اين که آيا پروژه برادر با مشکلات مالي مواجه نشد؟ پاسخ داد: بالاخره در تمام کارها مشکلات مالي وجود دارد. نبض يک کار، مساله مالي است. اگر به لحاظ مالي بودجه خوب تزريق شود پروژه‌ها زودتر تمام مي‌شوند زيرا انرژي‌ها بالاتر مي‌رود و دوچندان مي‌شود و عوامل با جان و دل کار مي‌کنند.

سريال «برادر» در ايام رمضان هر روز حدود ساعت 21 و 10 دقيقه از شبکه دو سيما روي آنتن مي‌رود.


نسخه چاپي ارسال به دوستان