تاریخ 1395/03/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
بيانيه اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان

سرويس ورزشي:

به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان شوراي امر به معروف و نهي از منکر اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان بيانيه‌اي صادر کرد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان؛ اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان با صدور بيانيه‌اي حلول ماه رمضان را تبريک گفت.

متن اين بيانيه که شوراي امربه معروف و نهي از منکر اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان آن را منتشر کرده به شرح ذيل مي‌باشد:

بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِ

"يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُوا كُتِبَ عَلَيْكُمُ الصِّيَامُ كَمَا كُتِبَ عَلَى الَّذِينَ مِن قَبْلِكُمْ لَعَلَّكُمْ تَتَّقُونَ"

اي کساني که ايمان آورده‌ايد روزه بر شما نوشته (واجب) شد، همان‌گونه که بر کساني که قبل از شما بودند واجب شده بود؛ باشد که پرهيزگار شويد. (سوره بقره (آيه 183))

بار ديگر ماه مبارک رمضان، ماه مهماني خدا فرا مي‌رسد و مردم خداجو و مومن آماده مي‌شوند تا ادب حضور در ضيافت پروردگار را سرمايه خوشبختي دنيا و آخرت خود سازند. ماه مبارک رمضان ماه معنويت و صفاي نفس و مناجات و فرصت مغتنم براي خوديابي، خود‌شناسي، خودسازي و هنگامه ياد ماه نزول قرآن " شَهْرُ رَمَضَانَ الَّذِيَ أُنزِلَ فِيهِ الْقُرْآنُ هُدًى لِّلنَّاسِ وَبَيِّنَاتٍ مِّنَ الْهُدَى وَالْفُرْقَانِ" براي هدايت جامعه بشري و روشنگري راه هدايت از ضلالت و گمراهي است.

برترين ماه خدا، كه روزهايش بهترين روزها، شب‌هايش بهترين شب‌ها و ساعاتش بهترين ساعات، آغاز آن رحمت، ميانه‏اش مغفرت و پايان آن آزادى از آتش جهنم است.

شوراي امر به معروف و نهي از منکر اداره کل ورزش و جوانان استان سمنان فرا رسيدن حلول ماه مبارک رمضان را به عموم مردم مسلمان خداجو، خاصه ورزشکاران و جوانان مومن و ولايت مدار استان سمنان تبريک و تهنيت عرض نموده و از همه عزيزان انتظار دارد با حفظ حرمت و شأن اين ماه با عظمت از فرصت با برکت الهي بهره جسته و در کسب تقوا بکوشند.

و من الله التوفيق


نسخه چاپي ارسال به دوستان