تاریخ 1395/03/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
فرماندار و رئيس ستاد تنظيم بازار شهرستان سمنان:
مشارکت بيش از 36 واحد صنفي در فروش فوق‌العاده طرح ضيافت در ايام ماه مبارک رمضان

سرويس خبر

جلسه ستاد تنظيم بازار شهرستان سمنان تشکيل شد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري سمنان، سيد‌عباس دانايي فرماندار و رئيس ستاد تنظيم بازار شهرستان در اين جلسه با گراميداشت سالگرد ارتحال ملکوتي بنيان‌گذار کبير انقلاب اسلامي امام خميني(ره) گفت: با توجه به نزديکي به ماه رمضان و افزايش نياز بازار به برخي از اقلام جهت برگزاري مراسم‌ها و تهيه ملزومات نذورات مردم با ذخيره‌سازي و پيش‌بيني‌هاي صورت گرفته مردم نبايد هيچ نگراني در تامين اقلام مصرفي ماه مبارک رمضان داشته باشند.

سيد‌عباس دانايي فرماندار و رئيس ستاد تنظيم بازار شهرستان سمنان با اشاره به فرا رسيدن ماه مبارک رمضان از طرح ضيافت و آغاز فروش‌هاي فوق‌العاده به منظور عرضه کالاهاي پرمصرف سبد خانوار در ايام ماه مبارک رمضان در سطح شهرستان خبر داد و گفت تا کنون بيش از 36 واحد صنفي جهت اجراي اين طرح اعلام آمادگي نموده‌اند.

وي ضمن تقدير و تشکر از اعضاي ستاد نسبت به کنترل قيمت کالاها و ثبات بازار در سال اخير و همکاري و جلب اعتماد مردم به روند آرامش موجود در بازار اظهار داشت: دستگاه‌هاي اجرايي با استفاده از تمام امکانات و ظرفيت‌ها زمينه عرضه اقلام مورد نياز مردم را با قيمت مناسب و ارزان‌تر از قيمت بازار جهت ارائه به مردم شريف شهرستان فراهم خواهند کرد. دانايي رضايتمندي مردم وجامعه را مهم‌ترين هدفي ستاد عنوان و بر رعايت حرمت بازار اسلامي، پرهيز از کم فروشي،گران‌فروشي وتلاش براي رعايت انصاف و عدالت در فروش کالا توسط کسبه و بازاريان تاکيد کرد. فرماندار سمنان برنامه‌ريزي و اجراي صحيح سياست‌هاي دولت تدبير و اميد در بخش اقتصاد و کنترل بازار را مهم‌ترين عامل آرامش موجود در بازار و کنترل قيمت کالاهاي اساسي دانست.

فرماندار سمنان با ابراز خرسندي از پيش‌بيني مناسب و بيش از نياز بازار کالاهاي مورد نياز اساسي مردم در ماه مبارک رمضان از بيش بيني 111 تن شکر،64 تن برنج، 5 تن گوشت قرمز و42 تن مرغ منجمد خبر داد و گفت مردم ولايت‌مدار شهرستان سمنان مي‌توانند بدون هيچ دغدغه نسبت به تهيه کالاي خود اقدام نمايند و هيچگونه نگراني در تهيه اقلام مورد نياز نداشته باشند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان