تاریخ 1395/03/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
افتتاح دفتر نمايندگي مردم شهرستانهاي سمنان، سرخه و مهدي شهر با عنوان خانه مردم در سمنان

دفتر نمايندگي دکتر احمد همتي نماينده مردم شريف شهرستان‌هاي سمنان، مهديشهر و سرخه با عنوان خانه مردم با حضور همتيان معاون استاندار، فرمانداران سمنان و سرخه، اعضاي شوراي شهر سمنان، مهديشهر، سرخه و شهميرزاد و جمعي از مسئولين و مديران کل و خانواده‌هاي معظم شهدا و اقشار مختلف به طور رسمي افتتاح شد.

دکتر احمد همتي در اين مراسم، با تسليت ايام سوگواري بنيانگذار جمهوري اسلامي ايران حضرت امام خميني(ره) و همچنين سالگرد حماسه بزرگ 15 خرداد، گفت: دو ويژگي امام راحل يکي خدا محوري و جلب رضايت پروردگار و ديگري مردم داري بود، به طوري که بارها از کلمه مردم و ملت در سخنانشان استفاده مي‌کردند و مردم را ولي نعمت خود ميدانستند.

همتي افزود: ما بايد اين ويژگي‌هاي امام راحل را سرمشق خود قرار دهيم و بر همين مبنا به حول و قوه‌الهي به کار خود ادامه دهيم.

وي در خصوص علت نامگذاري دفتر نمايندگي با نان خانه مردم نيز گفت: مردم بايد اين دفتر را مرکز دادخواهي خواسته‌هاي به حق خود قرار دهند و کساني که براي اعتلا و پيشرفت کشور و نظام دغدغه دارند به ما بپيوندند و ما را ياري کنند.

نماينده مردم شريف شهرستان‌هاي سمنان، مهديشهر و سرخه تاکيد کرد: شرايط براي انجام توسعه پايدار ايران اسلامي مهيا است پس جهت رسيدن به نقطه پايداري و آباداني دست به دست هم دهيم.

همتي تصريح کرد: هم از نظر داخلي و هم از نظر روابط بين‌المللي و هم از نظر همدلي بين قوا، شرايط براي انجام جهش اقتصادي در سالي که از طرف مقام معظم رهبري بنام اقتصاد مقاومتي اقدام و عمل نامگذاري شده مهيا شده است و اميدواريم که از اين شرايط به نفع مردم و نظام استفاده کنيم.

وي از تشکيل 16 کميته تخصصي در خانه مردم خبر داد و گفت: اين کميته‌ها به صورت تخصصي تشکيل شده و آمادگي دريافت نظرات مردم و مسئولان و نخبگان را دارد.

همتي با بيان اينکه مشابه خانه ملت در سمنان ولي با ابعاد کوچکتر در شهرستان‌هاي مهديشهر و سرخه افتتاح خواهد شد، گفت: مردم بايد کمک کنند تا کارهاي توسعه‌اي را در سطح حوزه انتخابيه و بعد از آن در استان و همچنين در سطح ملي پيش ببريم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان