تاریخ 1395/03/19 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
ثبت‌نام جشنواره قرآني مدهامتان اينترنتي است

سرويس خبر

سمنان: مسئول دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد استان سمنان گفت: ثبت‌نام اينترنتي علاقه‌مندان به شرکت در يازدهمين جشنواره قرآني مدهامتان الزامي است.

به گزارش دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي هنري مساجد استان سمنان؛ حجت‌الاسلام محمدرضا حداديان اظهار کرد: يازدهمين جشنواره قرآني مدهامتان در 8 رشته و دو بخش خواهران و برادران برگزار مي‌شود.

وي، تصريح کرد: دبيرخانه دائمي جشنواره‌هاي فرهنگي و هنري مساجد کشور در راستاي غني‌سازي اوقات فراغت جوانان و نشر و ترويج معارف قرآني و شعائر ديني و استفاده از ابزارهاي فرهنگي و هنري در جهت جذب بيشتر و بهتر جوانان به مساجد، اين جشنواره را برگزار مي‌کند.

وي، بابيان اينکه ثبت‌نام اينترنتي يازدهمين جشنواره قرآني مدهامتان به‌صورت استاني تا 14 مرداد سال جاري انجام مي‌شود، تصريح کرد: اين جشنواره در رشته‌هاي قرائت، حفظ کل، حفظ 20 جزء، اذان، ترتيل، تفسير، مفاهيم قرآن و نهج‌البلاغه و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز در سراسر کشور برگزار مي‌شود که دو بخش مفاهيم قرآن و نهج‌البلاغه و صحت قرائت حمد و سوره و اذکار نماز فقط به‌صورت استاني است.

مسئول دبيرخانه کانون‌هاي فرهنگي و هنري مساجد استان سمنان با بيان اينکه سن کليه شرکت‌کنندگان بايد بين 18 تا 30 سال باشد، ابراز کرد: تکميل فرم ثبت‌نام توسط شرکت‌کنندگان به‌صورت اينترنتي در پايگاه اطلاع‌رساني جوانان مساجد کشور به آدرس www.javananemasajed.ir الزامي است و شرکت‌کنندگاني که امکان ثبت‌نام اينترنتي ندارد مي‌توانند با مراجعه حضوري به دبيرخانه مساجد استان نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وي، شناسايي و ارتقاي سطح اطلاعات عمومي و تخصصي جوانان علاقه‌مندان به قرآن و فرهنگ اسلامي، حضور پرنشاط اعضاي کانون‌هاي در فعاليت‌هاي قرآني ملي و بين‌المللي، کشف استعدادهاي برتر قرآني فعالي در کانون‌هاي مساجد، ترغيب و تشويق مديران کانون‌ها به کشف استعدادهاي محلي و منطقه‌اي در امور قرآني، آشنايي بيشتر مردم و مسئولان بااستعدادها و ظرفيت‌هاي قرآني در کانون‌هاي مساجد از اهداف برگزاري اين جشنواره است.


نسخه چاپي ارسال به دوستان