تاریخ 1395/02/04 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پيکر مطهر شهيد مدافع حرم محمدحسين حمزه در سمنان تشييع شد

سمنان- خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

پيکر مطهر شهيد مدافع حرم، پاسدار رشيد اسلام محمدحسين حمزه تحويل مسئولان استان شد و بر روي دستان صدها نفر از مردم سمنان وارد اين شهر شد.

شهيد محمدحسين حمزه از پاسداران تيپ 12 قائم آل محمد (عج) بوده که در دفاع از حرم حضرت زينب کبري‌(س) و حضرت رقيه (س) در سوريه به شهادت رسيد. مراسم استقبال از شهيد حمزه پنج شنبه گذشته در کوشک امام رضا (ع) و با حضور مردم شهيدپرور سمنان برگزار شد و پيکر پاک اين شهيد در مزار شهداي گمنام سمنان طواف داده شد.

آيين وداع با اين شهيد والامقام ديشب بعد از نماز مغرب و عشاء در گلزار شهداي سمنان برگزار ‌شد. آيين تشييع پيکر اين شهيد والا مقام نيز از ساعت 10 امروز شنبه، چهارم ارديبهشت‌ماه از معراج شهدا واقع در ميدان سعدي سمنان به سمت گلزار شهداي اين شهر انجام مي‌شود. همچنين در مراسمي پيکر پاک شهيد محمد يوسفي از اتباع افغانستاني مقيم ايوان‌کي در استان سمنان که در قالب گردان فاطميون در سوريه عمليات مستشاري انجام مي‌داد و به درجه رفيع شهادت نايل آمد، تحويل مسئولان استان شد.

معاون روابط عمومي و تبليغات سپاه استان سمنان در گفت‌وگو با خبرنگاران گفت: شهيد محمد يوسفي، سرباز رشيد اسلام بود که از استان سمنان در مبارزه با گروه‌هاي تکفيري صهيونيستي داعش در سوريه به جمع شهداي مدافع حرم پيوست.

مهدي ديابي افزود: شهيد يوسفي در عمليات مستشاري در حومه سوريه حضور داشت که توسط گروه‌هاي تکفيري صهيونيستي داعش به خيل هم‌رزمان شهيدش ملحق شد.

معاون روابط عمومي و تبليغات سپاه استان سمنان گفت: وي از اتباع افغانستاني مقيم ايران و از اعضاي تيپ فاطميون بود که به هم‌رزمان شهيدش پيوست.

اخبار تکميلي و آيين‌هاي تشييع و تدفين و مراسم گراميداشت شهيد والامقام محمد يوسفي به اطلاع مخاطبان خواهد رسيد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان