تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
پياده‌روي بسيجيان منطقه شمالشرق در طول خطوط 10 اينچ جنگل ابر

سرويس ورزشي:

15نفر از بسيجيان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمالشرق، 15 اسفندماه امسال به مناسبت هفته منابع طبيعي و روز درختکاري، در طول خط لوله10اينچ شاهرود –علي‌آباد محدوده جنگل زيباي ابر، پياده‌روي کردند.

به گزارش روابط عمومي شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت منطقه شمالشرق؛ در اين پياده‌روي ضمن بازديد از حريم خط لوله، حاشيه حريم اين خط را از زباله‌هاي غير قابل تجزيه، پاکسازي کردند.

سيدوحيد سيد موسوي مسئول روابط عمومي منطقه شمالشرق در اين رابطه اظهار کرد: هدف از انجام اين کار، فرهنگ‌سازي و درخواست از مردم براي تبيين اهميت حفظ حريم خط لوله و نريختن زباله براي آشتي با طبيعت و پاک نگه داشتن محيط زيست بود تا خدمتگذاران‌شان در شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت را براي حفظ محيط زيست و حريم خط ياري نمايند.

وي ضمن قدرداني از همکاري همسايگان حريم خطوط لوله گفت: نخاله‌هاي ساختماني يکي از مهمترين دغدغه‌هاي همکاران ما براي پاکسازي حريم خطوط لوله نفت است که منطقه شمالشرق با اطلاع‌رساني مناسب، همکاري مردم و برخورد قانوني با متخلفان، گام‌هاي مثبتي در اين زمينه برداشته است.

سيد موسوي بيان کرد: آموزش و رعايت نکات زيست محيطي در حاشيه حريم خطوط لوله راهي است که مي‌توانيم به وسيله آن ضمن حفاظت از حق نسل‌هاي آينده کشور عزيزمان، از خطوط لوله انتقال نفت به عنوان سرمايه ملي کشور نيز حفاظت کنيم.


نسخه چاپي ارسال به دوستان