تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
با حضور دبير شوراي مرکزي ورزش وزارت نيرو انجام شد؛
برگزاري مراسم اختتاميه مسابقات ورزشي صنعت آب و برق استان سمنان

سرويس ورزشي:

با حضور دبير شوراي مرکزي ورزش وزارت نيرو، مديران عامل و جمعي از ورزشکاران صنعت آب و برق استان، مراسم اختتاميه مسابقات ورزشي کارکنان شرکت هاي وزارت نيرو در استان سمنان، گراميداشت دهه فجر برگزار شد.

رئيس شوراي ورزش صنعت آب و برق استان سمنان در اين آئين بيان داشت: نگهداري منابع انساني از جمله وظائف اصلي مديران است و انجام ورزش باعث ايجاد انگيزش و سلامتي براي همکاران شده و ارتقاء خدمت رساني را به همراه دارد.

مهندس سيدمحمد موسوي زاده اظهار داشت: در حال حاضر تعداد ورزشکاران صنعت آب و برق استان، 845 نفر مي با شد و 16 رشته ورزشي براي آقايان و 10 رشته ورزشي ويژه خانم هاي شاغل فعال است.

دبير شوراي مرکزي ورزش وزارت نيرو در اين مرا سم با بيان اين که شاخص ترين سرمايه وزارت نيرو نيروي انساني است گفت: مهم ترين سرمايه براي هرفرد سلامتي است و اشاعه و توسعه ورزش همگاني به عنوان هدف مهم وزارت نيرو محسوب مي شود.

مالک حسين زاده تصريح کرد: وظيفه اصلي وزارت نيرو، ارائه خدمات در حوزه هاي آب و برق با بالاترين کيفيت مي باشد و انجام اين مهم درصورت سلامت جسمي کارکنان به نحو مطلوبي اجرائي خواهد شد.

وي با عنوان اين که در زمينه ورزش و سلامتي کارکنان بايد به صورت جدّي برنامه ريزي داشته باشيم گفت: حرکت

برنامه اي براي سال 95، آموزش همکاران و نهادينه نمودن ورزش همگاني از جمله اولويت برنامه هاي ورزشي است که پيگير اجراي دقيق آن مي باشيم.

گفتني است؛ اين مراسم که به ميزباني شرکت توزيع برق استان سمنان انجام شد، از مقام آوران و منتخبين مسابقات ورزشي صنعت آب و برق تجليل شد.

اسامي تيم هاي منتخب و نفرات برگزيده مسابقات ورزشي گراميداشت دهه فجر:

فوتسال: شرکت هاي آبفا شهري ، توزيع برق و آب منطقه اي به ترتيب مقام هاي اول تا سوم

واليبال: توزيع برق، برق منطقه اي و آبفا شهري مقام هاي اول تا سوم

تنيس روي ميز تيمي بخش کارکنان: توزيع برق ، آبفا شهري و آب منطقه اي مقام هاي اول تا سوم

آمادگي جسماني: توزيع برق، آب منطقه اي و برق منطقه اي مقام هاي اول تا سوم

تيراندازي تفنگ بادي: اسحاق صباغيان از برق منطقه اي، فرشيد بيطرف از توزيع برق و عليجان معيني از برق منطقه اي رتبه هاي اول تا سوم

تيراندازي تپانچه: سيدجواد طباطبائي از برق منطقه اي، روح ا... صابريان از آبفا شهري و فرزان بهاريان از برق منطقه اي رتبه هاي اول تا سوم

تنيس روي ميز انفرادي در بخش کارکنان: سيامک همسايه دوست از توزيع برق و محمد گلستاني از آبفا شهري رتبه هاي اول و دوم

تنيس روي ميزي در بخش مديران: آيدين دمنيان از شرکت آب منطقه اي و مهندس محمد طاهري از آبفا شهري رتبه هاي اول و دوم

شطرنج : محسن آلبويه و روح ا... کريم رتبه هاي اول و دوم

دارت: محمدعلي رضا کاظمي و يوسفعلي جهان تيغ رتبه هاي اول و دوم

دارت خواهران: مرضيه برهاني از برق منطقه اي، مريم همتي از آب منطقه اي و مهنام صفاريان از توزيع برق رتبه هاي اول تا سوم

رشته شناي بانوان : (رده سني الف 25 الي 32 سال): مهناز جنتي و محبوبه همتي از توزيع برق و فاطمه مرادي از آب منطقه اي رتبه هاي اول تا سوم

رشته شناي بانوان: (رده سني ب 33 الي 40 سال): فريبا بينشيان از آبفا شهري، آزاده همتي از آب منطقه اي و آرزو لشکري از آبفا شهري رتبه هاي اول تا سوم


نسخه چاپي ارسال به دوستان