تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
نمايندگان مجلس قدردان اعتماد ملت باشند

امام جمعه موقت ميامي با اشاره به اينکه نمايندگان مردم بدانند که مردم به آنها اعتماد کرده‌اند و آنان بايد در مسيري که مردم بر اساس آن انتخاب کرده‌اند گام بردارند، ابراز داشت: ملت ايران شايسته بهترين خدمات هستند.

به گزارش خبرنگار روزنامه پيام از ميامي، حجت الاسلام حسن مومني در جمع مردم شهر ميامي در مسجد جامع اين شهر، ضمن اشاره به اهميت ترويج فرهنگ‌هاي مذهبي و انقلابي در جامعه، گفت: تبليغات و رسانه مهمترين عامل در گسترش فرهنگ ديني و انقلابي در جامعه است. وي با بيان اينکه احسان و نيکوکاري يکي از همين فرهنگ‌هاي ديني است که بايد در جامعه اشاعه پيدا کند، توضيح داد: فرهنگ احسان و نيکوکاري از قرآن و ائمه اطهار به ما رسيده و ما به عنوان يک مسلمان و يک شيعه بايد به اين سفارش قرآن و اهل بيت توجه کنيم.

مومني مناسبت‌هاي مذهبي مانند ايام دهه فاطميه را يکي ديگر از فرهنگ‌هاي جامعه ديني خواند و ضمن عرض تسليت اين ايام، ابراز داشت: احياء فاطميه احياء همه ارزش‌هاست و همه مسئولان و هيئات مذهبي و مردم از اين مهم غافل نباشند.

امام جمعه موقت ميامي همچنين با اشاره به اينکه نمايندگان مردم بدانند که مردم به آنها اعتماد کرده‌اند و آنان بايد در مسيري که مردم بر اساس آن انتخاب کرده‌اند گام بردارند، ابراز داشت: ملت ايران شايسته بهترين خدمات هستند.. وي افزود: نامزدهاي انتخاباتي برنامه‌ها و طرح‌هاي مختلفي براي هر شهرستان داشته‌اند که مي‌توانند با همکاري و با ارائه پيشنهادها و برنامه‌ها به نماينده منتخب مردم براي پيشرفت و توسعه شهرستان‌هاي شاهرود و ميامي و همچنين به تحقق شعار همدلي و همزباني کمک کرد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان