تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
سرپرست واحد گرمسار در ديدار با خانواده هاي شهدا و جانبازان:
شهدا، جانبازان و ايثارگران به ملت ايران عزت و معرفت دادند و سرکشي از خانواده‌هاي معظم آنها وظيفه‌ ماست

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، دکتر طاهره ميرساردو به ديدار خانواده هاي شهدا و جانبازان رفت و از صبر و پايداري آنان تجليل کرد.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار، به مناسبت روز بزرگداشت شهدا، دکتر طاهره ميرساردو، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار به ديدار خانواده شهيد علي اکبر پژم و جانباز 55 درصد صالح صالح بک، جانباز دفاع مقدس رفت و از صبر و پايداري جانبازان و خانواده هاي شهدا تقدير کرد وگفت: براي خدمت کردن به مردم وکسب انرژي لازم جهت کار، ديدار با خانواده هاي معظم شهدا، جانبازان و ايثارگران روحيه بخش است.

وي در اين ديدارها با تجليل از صبر، ايثار و فداکاري‌هاي خانواده معظم شهيدان، جانبازان و ايثارگران، گفت: اعتلاي ارزشهاي بلند اسلامي و پاسداري از ميراث گرانبهاي انقلاب آرمان شهدا، جانبازان و ايثارگران است.

سرپرست واحد گرمسار در اين ديدارهاي معنوي گفت: امروز جامعه اسلامي و همه کساني که در آن با آسايش و آرامش زندگي مي کنند، مرهون خون پاک هزاران شهيد و جانبازي است که در دفاع از ارزش هاي اسلامي که از اهل بيت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسيده است، جانفشاني کردند.

دکتر ميرساردو افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا، جانبازان، آزادگان و ايثارگران عزيز وظيفه اخلاقي، عرفي و ديني و البته کمترين کار ممکن است. وي در ادامه با بيان اينکه هرچه در راه تکريم خانواده هاي معظم شاهد، جانبازان و ايثارگران تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده هاي معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا از جان خويش خالصانه گذشتند کاري ارزشمند و با عبادت است.

در اين ديدار خانواده شهيد علي اکبر پژم، از شهداي انقلاب اسلامي و صالح صالح بک، جانباز 55 درصد دفاع مقدس که در عمليات فتح المبين در سال 1360 به درجه رفيع جانبازي نائل شده است، ضمن تقدير و تشکر ازحضور دکتر طاهره ميرساردو، سرپرست دانشگاه آزاد اسلامي واحد گرمسار، بر پاسداري از ارزش هاي نظام و انقلاب و پيروي از ولايت فقيه تاکيد کردند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان