تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
دادستان مرکز استان سمنان:
تعامل دستگاه هاي اجرايي سمنان، سرمايه گذاري را رونق مي بخشد

سرويس خبر:

دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان سمنان گفت:تعامل دستگاه هاي اجرايي استان خصوصا قضايي و شرکت برق منطقه اي در رونق سرمايه گذاري نقش قابل توجهي خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومي شرکت برق منطقه اي استان سمنان، حيدر آسيابي در نشست مشترکي به منظور بررسي مسائل حقوقي و قضائي مرتبط با برق منطقه اي سمنان در محل اين شرکت، با اشاره به جايگاه ارزشمند صنعت برق در ساختار اقتصادي کشور افزود: صنعت برق به عنوان يکي از صنايع مادر، امروزه نقش مهمي در تحول اقتصادي ايفا مي کند.

وي با تاکيد بر حمايت دستگاه هاي قضايي از صنعت برق، در برخورد قانوني با متخلفان و معارضان به صنعت برق افزود: در اين خصوص قوانين محکم و قاطعي وجود دارد که در صورت لزوم مي توان با استناد از آن مشکلات در اين بخش را رفع کرد.

دادستان عمومي و انقلاب مرکز استان سمنان سرقت از تجهيزات و منصوبات و دکل هاي برق را موجب اخلال در امر توليد و انتقال برق دانست و اظهار داشت: اين جرائم غير قابل گذشت است و قانونگذار مجازات هاي سنگيني در اين خصوص پيش بيني کرده است.

مدير عامل شرکت برق منطقه اي سمنان هم در اين نشست با اشاره به ماموريت اين شرکت دربخش هاي توليد، انتقال وفوق توزيع برق در سطح استان اظهار داشت: تامين برقي مطمئن و پايدار از وظايف مهم ما است که کارکنان اين صنعت، براي رسيدن به اين هدف، نهايت تلاش و کوشش خود را مي کنند.

سيدعلي اکبر صباغ، حفظ و حراست از تاسيسات انتقال وفوق توزيع صنعت برق در تامين برق مطمئن وپايدار براي مشترکان و متقاضيان را مهم دانست و افزود: تعامل و همکاري متقابل دستگاه قضايي استان باشرکت برق منطقه اي سمنان، موجب فراهم کردن امنيت لازم ورونق سرمايه گذاري در صنعت برق و ساير بخش ها در سطح استان خواهد شد.

وي در خاتمه گفت : رفع مشکلات و موانع حقوقي و قضايي در پروژه هاي صنعت برق، روند بهره برداري از تاسيسات برق را تسريع مي بخشد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان