تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آغاز طرح تشديد کنترل و نظارت بهداشتي بر فرآورده‌هاي خام دامي در سمنان

سرويس خبر:

رئيس اداره دامپزشکي شهرستان سمنان از آغاز طرح تشديد کنترل و نظارت بهداشتي بر فرآورده‌هاي خام دامي در سمنان خبر داد.

به گزارش روابط عمومي اداره کل دامپزشکي استان سمنان، دکتر وحيد قدس با اعلام اين خبر، اظهار کرد: اين طرح که به مناسبت تعطيلات نوروزي به اجرا درآمده تا 13 فروردين‌ماه 95 ادامه دارد.

وي با بيان اينکه هر ساله در روزهاي منتهي به تعطيلات نوروزي و بعد از آن شاهد افزايش قاضا در اين بخش هستيم، افزود: اداره دامپزشکي سمنان هر ساله طرح تشديد کنترل و نظارت بهداشتي بر فرآورده‌هاي خام دامي را در يک بازه زماني يک‌ماهه با هدف تأمين سلامت شهروندان هم‌استاني به اجرا درمي‌آورد.

رئيس اداره دامپزشکي شهرستان سمنان با اشاره به راه‌اندازي اکيپ‌هاي بازرسي و تشديد بازرسي و نظارت‌ها از مراکز توليد و عرضه فرآورده‌هاي خام دامي، تصريح کرد: بازرسين دامپزشکي در مدت اجراي اين طرح با حضور در کليه مراکز توليد، نگهداري، توزيع و عرضه فرآورده‌هاي خام دامي، نظارت دقيقي بر عرضه اين محصولات خواهند داشت.

قدس از عزم دامپزشکي استان سمنان براي برخورد جدي با متخلفين خبر داد و گفت: در اين طرح که چند روزي است به‌طور رسمي آغاز شده بيش از 100 کيلوگرم انواع فرآورده‌هاي خام دامي غيربهداشتي، جمع‌آوري و معدوم شده است.

وي ضمن دعوت از مردم براي مشارکت در اجراي اين طرح،گفت: انتظار مي‌رود شهروندان به محض مشاهده موارد عرضه خارج از شبکه يا فرآورده‌هاي خام دامي غيربهداشتي مراتب را به نزديک‌ترين دامپزشکي محل خود اطلاع دهند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان