تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
مدير روابط عمومي اداره کل منابع طبيعي خواستار معرفي ظرفيتهاي منابع طبيعي سمنان از سوي رسانه ها شد

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

ابوالفضل صيادجو مدير روابط عمومي اداره کل منابع طبيعي سمنان اصحاب رسانه را حلقه بين روابط عمومي نهادهاي اجرايي و مردم دانست و گفت :خبرنگاران و رسانه هاي گروهي اين استان با همکاري و هم افزايي سازنده همچون گذشته، عرصه هاي منابع طبيعي استان و ظرفيتهاي موجود اين بخش را معرفي کنند.

صيادجو در گفت و گو با خبرنگاران افزود : کارکرد رسانه ها در جامعه امروزي همانا عصر ارتباطات، بي شک مي تواند در همه ابعاد زندگي اجتماعي و فرهنگي و اقتصادي جوامع بشري تاثير بسزايي داشته باشد.

وي با بيان اين که عصر امروز، دوران تغيير الگوي زندگي با تاثيرپذيري از رسانه هاست، گفت: رسانه ها با اتخاذ سياست هاي متفاوت ارتباطي، توسعه فرهنگي، اجتماعي و حتي اقتصادي کشورها را تسهيل و تسريع مي کنند.

صيادجو تصريح کرد: رسانه ها با تحولاتي که در جنبه هاي مختلف از بعد فناوري تجهيزاتي و حجم و روش داشته اند به عنوان حاملان و منتقل کنندگان پيام مي توانند در ساخت فرهنگ عمومي باورها و افکار عمومي موثر باشند.

مدير روابط عمومي اداره کل منابع طبيعي سمنان از برگزاري پنجمين همايش نقش رسانه در منابع طبيعي استان خبر داد و گفت: اين همايش بيستم اسفندماه در سمنان برگزار مي شود.

اداره کل منابع طبيعي استان سمنان 9 ميليون و 300 هزار هکتار عرصه هاي طبيعي را زيرپوشش دارد.


نسخه چاپي ارسال به دوستان