تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
زمان و قيمت ميوه ويژه نوروز در استان سمنان مشخص شد

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

در نشست کارگروه تنظيم بازار استان سمنان، قيمت و زمان توزيع پرتقال و سيب ويژه نوروز در اين استان مصوب شد.

در نشست کارگروه تنظيم بازار استان سمنان با حضور منوچهر صادقي سرپرست معاونت اقتصادي استان سمنان، مسئولان استاني و نمايندگان اصناف در سالن همايش غدير، زمان توزيع ميوه ويژه نوروز در استان سمنان از 24 اسفند 94 تا 15 فروردين 95 تعيين و تاکيد شد به دليل حضور مسافران نوروزي در استان سمنان، زمان توزيع تا پايان عيد نوروز ادامه داشته باشد.

در اين نشست، قيمت پرتقال توزيعي در طرح نوروزي، به ازاي هر کيلو گرم 22 هزار ريال و سيب به ازاي هر کيلوگرم 23 هزار ريال براي مصرف کنندگان در استان سمنان مشخص شد که با توجه به ظرفيت بازار، احتمال افزايش و کاهش قيمت نيز وجود دارد. در اين نشست، با تشکيل کميته اي با حضور نمايندگان جهاد کشاورزي، اصناف، صنعت، معدن و تجارت و تعاون روستايي استان سمنان، بر نظارت مناسب بر نحوه توزيع ميوه ويژه نوروز تاکيد شد.

نمايندگان اصناف در اين جلسه با اشاره به بالا رفتن تعداد مسافرين نوروزي از 28 اسفند 94 و با توجه به هدفگذاري براي تعيين استان سمنان براي جذب گردشگر به عنوان مقصد سفر، بر افزايش ميزان توزيع ميوه ويژه نوروز از آخرين روزهاي اسفند را مورد تاکيد قرار دادند.

در اين نشست، بر کنترل عرضه و تقاضا، جلوگيري از تخلفات فروشندگان و اتخاذ تدابيري براي افزايش رضايت مردم و توان خريد شهروندان و ... تاکيد شد.

سيدحسن ميرعماد رئيس سازمان جهادکشاورزي، امير خليلي خواه مديرکل امور اقتصادي و دارايي، بهروز اسودي رئيس سازمان صنعت، معدن و تجارت، مهدي سلامتي سرپرست دفتر امور هماهنگي اقتصادي استانداري سمنان حضور داشتند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان