تاریخ 1394/12/24 - سایت های دیگر ارتباط با ما درخواست اشتراکآرشیوشناسنامهصفحه اصلی
نسخه شماره برو جستجو جستجوی پیشرفته  
آموزش هاي مهارتي سال آينده، متناسب با نيازهاي بومي خواهد بود

سمنان-خبرنگار روزنامه پيام استان سمنان

مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان سمنان در بازديد از مراکز آموزش فني و حرفه اي برادران و خواهران شهرستان سمنان از ارائه آموزشهاي مهارتي سال 95 استان بر اساس سرمايه گذاري ها و نيازهاي بومي و منطقه اي خبر داد. ابراهيم محمودي به منظور بررسي برنامه ها و نشست پايان سال با کارکنان، از مراکز آموزش فني و حرفه اي خواهران و برادران شهرستان سمنان بازديد نمود.

محمودي در اين بازديد با بيان اينکه آموزش مهارت نقش مهمي در تامين سرمايه انساني مورد نياز بازار کار خواهد داشت تصريح کرد : در سال 95 سعي خواهيم کرد آموزشها را متناسب با سرمايه گذاريها و نيازهاي بومي و منطقه اي ارائه نماييم تا شاهد اثربخشي و کارآيي آن در سطح جامعه باشيم.

وي يادآور شد : بايد با استفاده مطلوب و بهينه از زيرساخت هاي سخت افزاري و نرم افزاري سازمان ، رويکرد آموزش را به سمت استقرار نظام بهره برداري از مراکز آموزشي پيش ببريم .

وي ، شهرستان سمنان را داراي ظرفيت هاي فراوان در بخش هاي مختلف دانست و خاطرنشان ساخت : بايد با برنامه ريزي مناسب و اصولي زمينه پيشتاز بودن در ارائه آموزش هاي مهارتي را در استان فراهم آوريم.

مديرکل آموزش فني و حرفه اي استان سمنان ، امکانات و تجهيزات بروز و منابع انساني توانمند مراکز آموزش فني و حرفه اي خواهران و برادران سمنان را از جمله نقاط قوت اين مراکز برشمرد و بر ضرورت تعامل با دستگاههاي اجرايي، دانشگاهها و صنايع و صنوف ، به منظور ارائه آموزشهاي مهارتي کيفي و اثرگذار تاکيد کرد.

محمودي همچنين توجه به مسائل معيشتي نيروي انساني را عامل مهمي در ايجاد انگيزه و تقويت روحيه کارکنان و مربيان سازمان عنوان و اظهار داشت : بر اساس اعلام رئيس سازمان ، صدور احکام تبديل وضعيت مربيان حق التدريس آغاز گرديده است و از طرفي پيگيري مسائل معيشتي و رفاهي کارکنان سازمان از طريق سازمان مديريت برنامه ريزي کشور نيز در دستور کار قرار گرفته است که اين مهم نويدبخش رشد و پويايي سازمان در سال پيش رو خواهد بود.

در اين ديدار کارکنان مراکز آموزش فني و حرفه اي خواهران و برادران سمنان به بيان ديدگاه هاو نظرات خود و نيز طرح مسائل و مشکلات پيش رو ، پرداختند.


نسخه چاپي ارسال به دوستان